Sayfa 239/997 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. odea temdit 14.30 100k

2.  Alıntı Originally Posted by alisutcu Yazıyı Oku
    Bu yaziya kismen katilmakla beraber bir gozlemimi paylasmak isterim.
    Goc eden kesimin buyuk kismi aileden zengin ve hijyenik yasamaya alismis kesim ile son 15 yilda Turkiye'deki degisim ve gelisimi yanlis / muhalif okuyarak oyunun disinda kalmis, urkek davranarak menkul/gayrimenkul yatirimi yap(a)mamis ve sonuc olarak geldigimiz noktada egitimli oldugu halde sermaye yapamamis kesimlerdir.
    Nitekim batida da bircok insan guzel yasar ancak ulkenin standardlari sebebiyle birikim yapma geregi duymaz. Sermayeyi calistirmak yerine kendi calisir, guzel yasar ve emekli olur.
    Kisa tabiriyle, burayi "ayaklar bas oldu, baslar ayak" diyerek terk etmeyi secmislerdir.

Ulkenin fiziki sartlarini karsilastiracak olur isek, 3-5 milyon dolar uzeri parasi olan bir kisi Turkiye'de batida yasayacagindan cok daha rahat ve ferah yasar. Cocugunu da guzel okutur, saglik hizmetlerini de alir, yer, icer, gezer, guvenli bir ortamda yasar.

Yazida da belirttigi gibi vizeler kalksa buyuk cogunluk batiya gider ama bircogu geri doner. Donemeyenlerin buyuk cogunlugu da ucak parasi bulamayanlar olur Batinin asiri kuralci toplumuna ayak uydurmak kolay degildir.
    3-5 milyon az olmamış mı? Bu mantıkla Somali' de daha iyi yaşanır. Somali' de Kral olursunuz herhalde o parayla.

3. Finans temdit 14.10

4.  Alıntı Originally Posted by puntoyel Yazıyı Oku
    3-5 milyon az olmamış mı? Bu mantıkla Somali' de daha iyi yaşanır. Somali' de Kral olursunuz herhalde o parayla.
    Sermayesi olana burasi cennet diyorum. Sizin sermaye anlayisiniz 100bin dolar mi?
    Istanbulda eli yuzu duzgun bir ev olmus min 1 milyon TL.

5.  Alıntı Originally Posted by mavsaro Yazıyı Oku
    forumdaşlar anadolubank 14:60 a kadar çıkıyor
    miktar ,vade öğrenebilir miyiz?

6.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    miktar ,vade öğrenebilir miyiz?
    Hangi anadolubank şubesi?
    Az önce 14.30 oran alabildim.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hangi anadolubank şubesi?
    Az önce 14.30 oran alabildim.
    bugün 14.50 vermişler

8.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    bugün 14.50 vermişler
    miktar ,vade ve şube öğrenseydik bizde oraya giderdik. Ben 32 gün için %14.30 alabildim.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 239/997 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •