Special Days Image
Sayfa 240/997 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    miktar ,vade ve şube öğrenseydik bizde oraya giderdik. Ben 32 gün için %14.30 alabildim.
    İstanbul Levent ,İzmir İzmir şube 1M üstü 32-60g arası

Halkbank 14.30
    Şeker 14.20
    Burgan 14.50 hoşgeldin ya da 1 yıldan uzun pasif hesaplara diğerleri 14.25
    Odea 14.30
    Abank 14.20 (geçen hafta max 14.50 görülmüş)

2.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    İstanbul Levent ,İzmir İzmir şube 1M üstü 32-60g arası
    Bilgi için teşekkürler.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3. Forumdaş arkadaşlar sizce bu ortamda 32 gün mü yoksa daha uzun bağlamak mantıklı?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4.  Alıntı Originally Posted by alisutcu Yazıyı Oku
    Sermayesi olana burasi cennet diyorum. Sizin sermaye anlayisiniz 100bin dolar mi?
    Istanbulda eli yuzu duzgun bir ev olmus min 1 milyon TL.
    Amacım eleştirmek değil ama Avrupa' da 3 - 5 milyon doları olan birine desek ki Türkiye' de bu parayla çok iyi yaşarsınız. Fiziki şartlar uygun gelir mi? İnsan sevdiği yerde yaşar ya da karnının doyduğu yerde.

5.  Alıntı Originally Posted by puntoyel Yazıyı Oku
    Amacım eleştirmek değil ama Avrupa' da 3 - 5 milyon doları olan birine desek ki Türkiye' de bu parayla çok iyi yaşarsınız. Fiziki şartlar uygun gelir mi? İnsan sevdiği yerde yaşar ya da karnının doyduğu yerde.
    Zaten goc edenler avrupali olmadigi icin oyle diyorum. Tabi ki hintli hindistan'da rahat yasar, siz rahat edemeyebilirsiniz.
    3-5 milyon dolar TR de sermayedir. Avrupa-Amerika'da sermaye sayilmaz, yani uretim faktoru olarak kullanip yasayamazsiniz.

6. arkadaşlar farklı bir konu için yardımcı olurmusunuz yaklaşık 1 saattir internet bankacılığı için cep telefonuma sms şifresi gelmiyor.hesaplarımın olduğu üç bankayı denedim şifre gelmedi.banka müşteri temsilcisi operatörle ilgili olabilir dedi vodafonu aradım 5 dakka içinde şifre gelecek o şifreyle atm den giriş yapın vs dedi ama şifre vs de gelmedi.böyle bir sorun yaşadınız mı?

7.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    arkadaşlar farklı bir konu için yardımcı olurmusunuz yaklaşık 1 saattir internet bankacılığı için cep telefonuma sms şifresi gelmiyor.hesaplarımın olduğu üç bankayı denedim şifre gelmedi.banka müşteri temsilcisi operatörle ilgili olabilir dedi vodafonu aradım 5 dakka içinde şifre gelecek o şifreyle atm den giriş yapın vs dedi ama şifre vs de gelmedi.böyle bir sorun yaşadınız mı?
    Sim kart değişikliği var ise , ne yaparsanız yapın 72 saat bloke süresi var. (yasal zorunluluk). Ama sim kart değişmediyse ve sistem sim kartınız ile ilgili şüpheli bir işlem algılaması yaptı ise sanırım yine bu 72 saatlik (güvenlik algılamasında süre farklı da olabilir) blok süresi geçerli oluyor.
    Ben sim kartı değiştirdiğimde ilk önce söylemediler ama sonra iyi niyetli bir görevli beklemekten başka çareniz yok , yasal mevzuat böyle, süre dolumunda açılacak dedi. Ancak bu bilgiyi başta yine güvenlik amacıyla söylemiyorlar.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    arkadaşlar farklı bir konu için yardımcı olurmusunuz yaklaşık 1 saattir internet bankacılığı için cep telefonuma sms şifresi gelmiyor.hesaplarımın olduğu üç bankayı denedim şifre gelmedi.banka müşteri temsilcisi operatörle ilgili olabilir dedi vodafonu aradım 5 dakka içinde şifre gelecek o şifreyle atm den giriş yapın vs dedi ama şifre vs de gelmedi.böyle bir sorun yaşadınız mı?
    Sim kart değişikliği veya operatör değişikliği yapmış olabilir misiniz?

Sayfa 240/997 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •