Sayfa 347/361 İlkİlk ... 247297337345346347348349357 ... SonSon
Arama sonucu : 2885 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1.  Alıntı Originally Posted by y0f0b0 Yazıyı Oku
    Herkese iyi günler.
    Alım satım dağılımını kademeleri gören arkadaşlar varsa paylaşabilir mi lütfen.

2. Pandemik influenza (domuz gribi) hastalığına karşı yeni bir aşı veya ilaç geliştirme çalışmaları olumlu sonuç verdi diye bir açıklama gelirse nolur sizce arkadaşlar 😊😂

3. yatırım tavsiyesi değildir.

4. Hadi bakalım %100 10,79 dan devadayız.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

5. Hayırlı olsun
    Beklentiniz nedir
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Hadi bakalım %100 10,79 dan devadayız.

6. Turk Ekonomi Bankasi takasında bulunan 4.5 milyon lotun 4 milyonu Temmuz ayından bugüne kadar satıldı. Son 500K lotun da su ana kadar 200 bin lotu satilmis durumda, son kalanları agresif satarsa biraz gevseyebiliriz ama sonrasında hisse daha rahat hareket edecektir.

Ocak ayinin da sonuna gelmiş bulunkatayiz, Şubat ve Mart ayları bilançoların fiyatlandigi aylar olur. Deva icin 4. çeyrekte 400 milyon TL ciro, 225 milyon brut kar, 140 milyon faliyet kari ve 120 milyon TL net kar beklentim var. Bu bilanço sonrasında şirketin 2020 senesi icin 450-500 milyon kar potansiyeli fiyatlanacaktır. Kendi adima Mayıs ayına kadar güzel bir ralli bekliyorum, bu hissede sabreden gercek yatirimci kazandı o yüzden mutluyum...

7.  Alıntı Originally Posted by scrat Yazıyı Oku
    Turk Ekonomi Bankasi takasında bulunan 4.5 milyon lotun 4 milyonu Temmuz ayından bugüne kadar satıldı. Son 500K lotun da su ana kadar 200 bin lotu satilmis durumda, son kalanları agresif satarsa biraz gevseyebiliriz ama sonrasında hisse daha rahat hareket edecektir.

Ocak ayinin da sonuna gelmiş bulunkatayiz, Şubat ve Mart ayları bilançoların fiyatlandigi aylar olur. Deva icin 4. çeyrekte 400 milyon TL ciro, 225 milyon brut kar, 140 milyon faliyet kari ve 120 milyon TL net kar beklentim var. Bu bilanço sonrasında şirketin 2020 senesi icin 450-500 milyon kar potansiyeli fiyatlanacaktır. Kendi adima Mayıs ayına kadar güzel bir ralli bekliyorum, bu hissede sabreden gercek yatirimci kazandı o yüzden mutluyum...
    Sende O gerçek Yatırımcılardan Biri'misin

8.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun
    Beklentiniz nedir
    20 gün içerisinde virüsün bütün avrupada yayılacağına oynuyorum.
    Sabah sabah yüklü girdik speği rahatsız ettik galiba ki silkelemek için düzeltme yapıp durdu.

Bakalım hayırlısı beklenti gerçekleşirse güzel rakamları görürüz.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Sayfa 347/361 İlkİlk ... 247297337345346347348349357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •