Special Days Image
Sayfa 14/122 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 974 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Gümüş Agx

1. Altın ons daha önce 1550 gördüğünde gümüş ons 19.60 görmüştü.
    Altın ons şuan 1552 de gümüş ons ise şuan ise 18.05 de.

Özetle gümüş çok zayıf kaldı son çıkışta.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Altın ons daha önce 1550 gördüğünde gümüş ons 19.60 görmüştü.
    Altın ons şuan 1552 de gümüş ons ise şuan ise 18.05 de.

Özetle gümüş çok zayıf kaldı son çıkışta.
    Gümüş her zaman zayıf neden

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

3.  Alıntı Originally Posted by enigma Yazıyı Oku
    Gümüş her zaman zayıf neden

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu bir kla******, önce altın gider gümüş arkasından bakar. Sonra gümüş altının 3 katı gider altın arkasından bakar.

Altın kaplumbağadır gümüş ise tavşan. Hikayede kaplumbağa tavşanı geçiyordu oda ayrı konu tabi.

4. Fiziksel GUMUS kulce en garanti uzun vadeli yatirim.

Kapalicarsida IAR veya NADIR den direkt toptan fiyatina alabilirsiniz. Alin 3-5-10 tane külçe kasaniza kitleyin. 5-10-15 sene unutun. Evladınız torununuz zengin olsun. Alın kitleyin kasanıza unutun.

Arsa yatırımı gibi düşünün...

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bu bir kla******, önce altın gider gümüş arkasından bakar. Sonra gümüş altının 3 katı gider altın arkasından bakar.

Altın kaplumbağadır gümüş ise tavşan. Hikayede kaplumbağa tavşanı geçiyordu oda ayrı konu tabi.

5.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Fiziksel GUMUS kulce en garanti uzun vadeli yatirim.

Kapalicarsida IAR veya NADIR den direkt toptan fiyatina alabilirsiniz. Alin 3-5-10 tane külçe kasaniza kitleyin. 5-10-15 sene unutun. Evladınız torununuz zengin olsun. Alın kitleyin kasanıza unutun.

Arsa yatırımı gibi düşünün...
    Sayın sadece grafik, 2015 den bugün e kadar gümüş takip ediyorum , bugün alma fırsatı yakaladım ve nadir metalden bir miktar gümüş aldım fakat orada satılan gümüşler külçe olarak değil , granül olarak satılıyor , sizde mi granül olarak saklamayı öneriyorsunuz ? Yoksa başka birden düşük fiyata fiziki gümüş külçe olarak alabilirmiyiz ?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Twitter @Fibotrading48
    Paylaşımlarım ve grafiklerim asla yatırım tavsiyesi değildir.Yazdıklarım geçmişe not amaçlıdır.Lütfen kendi kararınızı kendiniz veriniz.

7. neden banka da gumus alınmıyor ve tutulmuyor da kasada tutulması onarılıyor
    merakımı bağışlayın ,bir rıskmı var da ondan yada ? ne ,bu konuda fıkrınızı paylaşırsanız çok memnun olurum
    kolay gelsin ,ıyı çalışmalar dilerim

8. Ben NADIR den hep 1 KG kulce olarak aldim simdiye kadar. Granul olarak hiç almadım.

IAR dan da aynı şekilde hep 1 KG külçe olarak aldım şimdiye kadar.

Fakat arz talebi karşılamıyor olabilir, global kriz geleceğini öngören herkes stokluyordur.

Granül bulursanız sertifikalı ise onu da alabilirsiniz. Yeter ki sertifikalı olsun. Veya saf olduğunu bir kuyumcuda teyid ettirin en azından.

Gümüş günlük alım satım için değil ağaç ekmiş gibi uzun vadeli niyetle alın depolayın. Çocuklarınız torunlarınız size dua eder. Günlük fiyatlara takılmayın. İner çıkar.

Gümüş olmadan yeşil enerji üretilemez! Yazıyı okuyun.

http://www.lbma.org.uk/assets/Alchem...90OConnell.pdf

Alıntı Originally Posted by berserk15000 Yazıyı Oku
    Sayın sadece grafik, 2015 den bugün e kadar gümüş takip ediyorum , bugün alma fırsatı yakaladım ve nadir metalden bir miktar gümüş aldım fakat orada satılan gümüşler külçe olarak değil , granül olarak satılıyor , sizde mi granül olarak saklamayı öneriyorsunuz ? Yoksa başka birden düşük fiyata fiziki gümüş külçe olarak alabilirmiyiz ?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 14/122 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •