Sayfa 20/122 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 974 madde; 153 - 160 arası.

Konu: Gümüş Agx

tabi bu tablo, yapıldığı tarihteki mevcut madenlerin durumunu yansıtıyor. yeni madenler bulunuyor yada yeni teknolojiler devreye sokuluyor. dolayısı ile bu tabloya siz kafadan 50-100 sene ekleyin, bizim ömrümüz yetmez.

2. O kadar farka razıyım, keşke Kapalıçarşı 700 km uzağımda olmasa. Ben alımları hiçbir zaman tek sefer yapmadım, çünkü sağlıklı bulmadım. Her ay veya 10-15 günde bir alıyorum ve bu nedenle her alışımda Kapalıçarşı'ya gitmem imkansız. Dediğim gibi pratik değil bizler için. Tek yapabileceğim sanal almak. Onda da sermaye Allah a emanet malesef. Bundan dolayı da hiç içim rahat değil.

O zaman Kuveyt Türk e bakın derim bu konuda diğer bankaların çok önünde.. fiziki de vardır

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Oraya da baktım sayin Sertol. Artık külçe gümüş 1 kg lik gelmedigini ve 50 kg lik gümüş siyanür olduğu ( yığın halinde) söylendi.( Geçen ay) Malesef Kuveyt Türk de eskisi gibi bizlerin ara ara alabileceği külçe fiziki gümüş satmıyor artık.

5.  Alıntı Originally Posted by feveran99 Yazıyı Oku
    Oraya da baktım sayin Sertol. Artık külçe gümüş 1 kg lik gelmedigini ve 50 kg lik gümüş siyanür olduğu ( yığın halinde) söylendi.( Geçen ay) Malesef Kuveyt Türk de eskisi gibi bizlerin ara ara alabileceği külçe fiziki gümüş satmıyor artık.
    Borsadan GMSTRF hissesi alıp MKK dan da bloke koyarsanız sanırım kafanız rahat olur

6. Teşekkürler

Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Borsadan GMSTRF hissesi alıp MKK dan da bloke koyarsanız sanırım kafanız rahat olur
    Bakayım hemen...

7. Eğer mühürlü geliyorsa her zaman alıp satabilirsiniz gümüşü.

Külçe gibi rahat alınır satılır.

Bunun gibi birşey mi gönderiyorlar? Fotoğrafı veya ürün tanıtımı var mı?

https://www.apmex.com/product/43773/...oles-803-75-oz

Alıntı Originally Posted by feveran99 Yazıyı Oku
    Oraya da baktım sayin Sertol. Artık külçe gümüş 1 kg lik gelmedigini ve 50 kg lik gümüş siyanür olduğu ( yığın halinde) söylendi.( Geçen ay) Malesef Kuveyt Türk de eskisi gibi bizlerin ara ara alabileceği külçe fiziki gümüş satmıyor artık.

8. Gümüş bugün önemli bir direnç kırdı, diğer dirençte bekliyor, kolayca 18 dolara gelecek ve sonrasında altından daha çok kazandıracak. Altın %50 çıkarsa gümüş %100 çıkar. Altının tepesi 1900 dolar gümüşün tepesi 50 dolardı geçmişte.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 20/122 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •