Sayfa 22/122 İlkİlk ... 1220212223243272 ... SonSon
Arama sonucu : 974 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Gümüş Agx

1. analistler Yakın zamanda bir düşüş bekliyorlar sonra çıkacak. Bence ABD de gelen kötü bilanço artan işsizlik ve enflasyonla yükselişe geçecek. Ayrıca altına göre çok ucuz kaldı. Daha yeni başlıyor gümüş. YTD.

2. Jim Rogers,

Geçen yıl altın ve gümüş almaya başladım diyor. Altın ve gümüş almaya devam ediyorum ve bu ikisinden alıyorum ama şu an altından daha fazla gümüş alıyorum çünkü tarihsel olarak çok daha ucuz.

3. Gümüş, kla****** çıkarken çok sert düşerken çok sert düşer. Gümüş henüz rallisine başlamış değil, bir kaç ay daha bekletebilir. Çünkü altını takip eden çok geç tepki veren değerli bir metaldir gümüş.

Ralliye başlamadı, başlarsa baş döndürecektir. Gümüşte çok sabırlı olunmalıdır.

4.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Gümüş, kla****** çıkarken çok sert düşerken çok sert düşer. Gümüş henüz rallisine başlamış değil, bir kaç ay daha bekletebilir. Çünkü altını takip eden çok geç tepki veren değerli bir metaldir gümüş.

Ralliye başlamadı, başlarsa baş döndürecektir. Gümüşte çok sabırlı olunmalıdır.
    Kesinlikle katılıyorum zararımı cıkardığım hisseleri satıyorum yerine kademeli gümüş alıyorum. Bu jim roger'ı takip ediyorum adam topladı şimdi topladığını açıklıyor. Yükselince satacak satarkende sattığını söylecek elindekiler bitince. Saros önceki krizde altın toplamayı bitirince açıklamıştı. Altındayım diye sonra zirveyi gördu düşüşteyken tekrar açıkladı altından ben çıktım. Tarım arazısı ve hisse aldım diye. En mantıklı yatırım traktör alıp çiftçi olmak 2035 de en değerli şey tarım arazisi olacak demişti. Altın ve gümüşten bi seyler kazanırsak bende tarım arazisi almayı planlıyorum.

Bol kazançlar. YTD.

5. Gümüş için 2009-2011 arası gibi birşeymi bekleniyor.
    O dönemde çok ciddi yükselmiş, 48 doları görmüş.
    Sebebi neydi o yükselişin acaba?

Ondan önceki 25 yıl ise hiçbir getirisi olmamış gümüşün.
    25 yıl sıfır getiri.Çok kötüymüş o dönem.

6. Armut piş agzıma düş ... bu başlıkta topu topuna 20 sayfa var ... insan geriye dönük yazılanları bir okur.. nasıl bir yatırım anlayışınız hayret..

7. https://www.goldsilbershop.de/silbermuenzen.html
    Buradaki 9999/10000 saflığındaki gümüş hatıra paraları ülkemizde de olsa, hem yatırım hem de koleksiyonculuk kültürümüz artar. Ama maalesef gümüş konusunda da bankalara bağımlıyız. Fiziki gümüş yatırımı neredeyse imkansız.
    Türkçemizi doğru ve güzel kullanmayanlara internet erişimi sağlamayacaksın! Kendi yazdıklarını bile anlamıyorlardır ya da bile bile sizi yanlış yönlendiriyorlardır. Bu kadar mı zor noktalama işaretlerini kullanmak ve imla kurallarına uymak! İnsan kendi dilini kullan(a)madığı için utanır!

8. Erkan Öz gümüşte 800 dolar bekliyormuş.
    Yanlış okumadınız 800 dolar ons başına.

https://twitter.com/_erkanoz/status/...009895424?s=21

Sayfa 22/122 İlkİlk ... 1220212223243272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •