Sayfa 28/122 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon
Arama sonucu : 974 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Gümüş Agx

1. ABD de büyük şirket iflaslari gelmeye başladı. 1 ay sonra bunlar hızlanacak. Küçükler batacak yanlizca iyi olanlar büyüyerek kalacak. Buda tekelleşme dünyayı dahada tekel yapacak. Benim tahminim asi bulunsa da 2 aylık periyotta yüzlerce şirket batacak eğer bunlar zincirleme reskson gösterirse finans sektörü çöker. Parasal sisteme güven kalmayınca en eski sistemin parasina güvenerek insanlar altın ve gümüş. 3 hafta sonra yine yine yazarım ama o zaman gümüş daha artmamis olabilir. 2 ay sonra yazdığımda çok gitmiş olacağını düşünüyorum. 1 yıl sonra eğer bu illet bitmemiş olursa vay halimize.

2. Arkadaşlar bankadan veya aracı kurumdan gümüş alış satış marjinız nedir. Cevaplarsanız sevinirim.

3. Denizbank normalde 5 kuruş marj vardı,şu anda 15 kuruş yapmış ne alaka baksan gümüş yüzde 1 ekside dolar da az yükselişte olaya bak hareket yok marj dayamış, bide vergi geldi Allah bildiği gibi yapsın

4.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Denizbank normalde 5 kuruş marj vardı,şu anda 15 kuruş yapmış ne alaka baksan gümüş yüzde 1 ekside dolar da az yükselişte olaya bak hareket yok marj dayamış, bide vergi geldi Allah bildiği gibi yapsın
    Bugün Türkiye Finans a eski hesabı açtırdım. Orada TFXTARGET var ordan yapacağım 2 kuruş gibi marj var. 18 dolardan sattık 17 dolarda alamıyoruz aynı fiyata kendileri bilir. Bir işlemde 1200 tl aldın be şer....

5. Kuveyte başvurdum, Türkiye finans da olabilir ama ikisi de ilcemde şubesi yok kurye gelene kadar alım yapmam,uzun vadeli peyderpey alacağım bir emtia, Denizbank da durum bugünde böyleydi tüm ilişkimi donduruyorum böyle karaktersizlik olmaz 15 kuruş makas ne gümüşün gramı 3,7 yüzde 15 ediyor farka bakın

6.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Kuveyte başvurdum, Türkiye finans da olabilir ama ikisi de ilcemde şubesi yok kurye gelene kadar alım yapmam,uzun vadeli peyderpey alacağım bir emtia, Denizbank da durum bugünde böyleydi tüm ilişkimi donduruyorum böyle karaktersizlik olmaz 15 kuruş makas ne gümüşün gramı 3,7 yüzde 15 ediyor farka bakın
    Deniz bankın değil devletin küçükler ölsunki büyükler daha büyük olsun politikası. Herşeyin yükünü vatandaşa yükle... Söylenecek çok şey var ağzımı bozucam.

7. Eğer gümüş 25 doların üzerine çıkarsa fiziki ye döneceğim. Gümüşün yükselişinin fiziki talepten kaynaklandığını düşünüyorum buradsn sonra hareketler sertleşe bilir buda Etf piyasasını patlata bilir.

8. MAHARAJ yazıyordu burada onuda sinirlendirdiler form öksüz kaldı. Gün gelecek altın kadar işlek olacak. Çok değil 3 yıl tanıyın gümüşe.

Sayfa 28/122 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •