Sayfa 30/122 İlkİlk ... 2028293031324080 ... SonSon
Arama sonucu : 974 madde; 233 - 240 arası.

Konu: Gümüş Agx

1. Kocaeli'de fiziki gümüş külçe nereden alırım bilgisi olan var mi

2. İnternette 5 bine satıyorlar bu kadar fark çok fazla

Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    Kocaeli'de fiziki gümüş külçe nereden alırım bilgisi olan var mi
    https://www.goldtakas.com/ dan alıp yolunuz İstanbula düştüğünde fiziki olarak teslim alabilirsiniz,sizin adınıza ücretsiz saklıyorlar ürünü zaten.Alış / satış yaptığınızda da faturası adresinize geliyor.Piyasa fiyatından fiziki alım yapılacak başka yer ben yıllardır bulamadım açıkcası.Diğer şekilde de marjları uygun bulduğum için vakıf katılım kullanıyorum.Bol kazançlar.
    Twitter @Fibotrading48
    Paylaşımlarım ve grafiklerim asla yatırım tavsiyesi değildir.Yazdıklarım geçmişe not amaçlıdır.Lütfen kendi kararınızı kendiniz veriniz.

4.  Alıntı Originally Posted by Fibotrading Yazıyı Oku
    https://www.goldtakas.com/ dan alıp yolunuz İstanbula düştüğünde fiziki olarak teslim alabilirsiniz,sizin adınıza ücretsiz saklıyorlar ürünü zaten.Alış / satış yaptığınızda da faturası adresinize geliyor.Piyasa fiyatından fiziki alım yapılacak başka yer ben yıllardır bulamadım açıkcası.Diğer şekilde de marjları uygun bulduğum için vakıf katılım kullanıyorum.Bol kazançlar.
    Tesekkurler

5. ABD en fazla yüzde 10 daha gider 6aylik zararlar gelince fk 60 uzerine çıkar. Balon patlar.

Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    ABD en fazla yüzde 10 daha gider 6aylik zararlar gelince fk 60 uzerine çıkar. Balon patlar.
    Trump seçilinceye dek gider Bence
    Yüzde verme imkansız
    Belli olan tek şey
    Onun seçilmesine göz yummaya karşılık bunnarın borsa hilelerine göz yumuluyo orda
    Güneş gibim aşikar yav ))
    Gör beni görüyüm seni
    Muhabbeti

7.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Trump seçilinceye dek gider Bence
    Yüzde verme imkansız
    Belli olan tek şey
    Onun seçilmesine göz yummaya karşılık bunnarın borsa hilelerine göz yumuluyo orda
    Güneş gibim aşikar yav ))
    Gör beni görüyüm seni
    Muhabbeti
    Yüzde vermek doğru olmayabilir. Fed ABD borsa Etf lerine alarak düşmesini engelleyecek. Serbest piyasa kalmadı zaten. hane halkının çoğunda hisse var. Adam oy için ona yatırım yapıyor. Floyd olaylarında Fed 4.5 milyar dolarlık Etf aldi. Eninde sonunda bu balon patlayacak şirketler iflas edecek üretim azalacak bu para bolluğundan enflasyon tüm dünyada artacak. Daha öncede yazmıştım bu senaryonun bir yılı var. Akıllı büyük yatırımcılar bu senaryonun basina katılıp belli bir süre sonra satmaya başlıyacaklar diye düşünüyorum. Satışları Fed karşılar. Boşta kalan borsadan çıkan para icin tek alternatif altın gümüş olacaktır. Kısa vadeli senaryomun uygulamaya girmesi için yüzde 10artis yeterli diye düşünüyorum. Zaten nasd** zirvede yüzde 10 daha gitse yeter. Düşmeleri benim için alış fırsatı. Borsada satışa devam ediyorum. Bizim borsa ucuz. Fakat dünya düşerken yerinde kalması zor.

8. Bir aya bugünden çok farklı rakamlar konuşacağız gibime geliyor.

Sayfa 30/122 İlkİlk ... 2028293031324080 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •