Sayfa 31/122 İlkİlk ... 2129303132334181 ... SonSon
Arama sonucu : 974 madde; 241 - 248 arası.

Konu: Gümüş Agx

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    897
    Gumus acaba hareketine basliyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by Fibotrading Yazıyı Oku
    https://www.goldtakas.com/ dan alıp yolunuz İstanbula düştüğünde fiziki olarak teslim alabilirsiniz,sizin adınıza ücretsiz saklıyorlar ürünü zaten.Alış / satış yaptığınızda da faturası adresinize geliyor.Piyasa fiyatından fiziki alım yapılacak başka yer ben yıllardır bulamadım açıkcası.Diğer şekilde de marjları uygun bulduğum için vakıf katılım kullanıyorum.Bol kazançlar.
    yüzde bir vergi var mı goldtakasdan alırken

Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    Benim düzenleme sonrası alışım olmadı mevzuata tabii alıyorlardır diye düşünüyorum.
    Twitter @Fibotrading48
    Paylaşımlarım ve grafiklerim asla yatırım tavsiyesi değildir.Yazdıklarım geçmişe not amaçlıdır.Lütfen kendi kararınızı kendiniz veriniz.

4. Petrol yüzde 10 düştü burasına etkisi yüzde 2.5 civarı gümüşü hem para hemde maden gibi düşünmek lazım. Büyük dususlerden etkileniyor altın küçük sıyrıklar ile atlatiyor. Abd Borsalarının yüzde 20 daha düşmesi muhtemel. Türkiye bunu yüzde 10 ile atlatır. ABD gibi şişmiş bir borsa değil. Gumuste 16.5 doların altını düşük görüyorum. Düşerse aliriz. Borsalar yaraya dönünce altın 2000 gümüş 21 doların üzerine cikir diye bekliyorum. Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    Fiziki satışa vergi yok.Sanal satışa var.

6. Gümüşü para olarak görenler yalnızca tarihi romanları okuyanlar ve tarihçiler. Çağımız insanı para olarak görmediği için altın gibi yüklü bir yatırım yapmıyor.

7. Gümüşü de varti gelecek inşallah o zaman burada olacağız.

8. Üsküdar'da bir kuyumcu vitrininde 0 km amerikan ons gördüm. kapıdan fiyatını sorduğumda 1.000 (bin) tl dedi.

doğal olarak s..... çekince kem küm edip işçiliği var falan diye zırvaladı. bu rakamdan alıcı (keriz) varsa piyasaya biraz troy salmak lazım

Sayfa 31/122 İlkİlk ... 2129303132334181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •