Sayfa 33/122 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon
Arama sonucu : 974 madde; 257 - 264 arası.

Konu: Gümüş Agx

Golden cross oluştu haftalık ve günlükte.18.45 üzeri kapanışlar ile düşen trend çizgisinin üzerinede atmış olacak fiyat.
    Twitter @Fibotrading48
    Paylaşımlarım ve grafiklerim asla yatırım tavsiyesi değildir.Yazdıklarım geçmişe not amaçlıdır.Lütfen kendi kararınızı kendiniz veriniz.

2. Altın ve gümüş arasındaki en büyük var altının büyük çoğunluğunun yatırım maksatlı kullanılması gumusunse endüstride kullanılması onun için gümüş fiziki taleple artıyor. Hareketleri daha sert olduğundan para kazanılabilir ama benim tercihim al at unut. 2025 ye 30 dolar beklentim devam ediyor.

3. Bundan sonra hareketler sert olacak. Benim gibi at unut yapanlar için sorun yok. Grafikciler için daha fazla imkan doğar.

4. Altın 1820 üzerine atarsa oralarda git gel yapar. Gümüş altının 1820 üzerine atmasıyla 19-19.30 arası banda girer. Yıl sonu altın gümüş oranı beklentim 90. Tabi bunun için otomobil üretiminin bu şekilde devam etmesi ve elektrikli geçicisinin ivmelenmesi ile ilgili. Burada ki bir bozulma etkiler. Silver institue nun raporu doğru çıkarsa 2027 her 2 gram üretimin biri otomobillerde kullanılması beklentisine paralel devam etmesini bekliyorum. 5-10 yıl gibi bir vade için yatırım yapanlar için kritik seviye 30 dolar. Burada maliyeti yüksek arama alanları devreye girebilir. Bu aralar beklenti dahilinde volatilite arttı. Bir kaç güne sakinleşir. Fiyatı oturur. Faizler artmasına yatırım maksatlı kullanımının artması durumunda ciddi arz eksikliği yaşayabilir. Bu durumda hareketi kestirmek zor o fiyatı jp Morgan belirleyecektir diye düşünüyorum herkese bol kazançlar. Ytd.

5. Eğer bir atak olursa 21 dolara dayanır. Volatilite çok artar. 21 dolar üzeri hareketleri kestirmek zor. Çok hızlı bir şekilde yükseliş trendine girebileceği. Sert satışta görebilir. 21 üzerinde bir kaç hafta kalıp fiyat oturduktan sonra hasretini yaparsa daha sağlıklı olur. Merak ettiğim önemli bir soruda korona uretimi nasıl etkiledi. Raporlar mevcut ama sonucu görmek iyi olacak.

6. Bazen burada kendim yazıp kendim okuyorum gibi bir izlenim oluşuyor. Yazmasam mi. Bir yararı oluyor mu.

7. Hayır hocam yazılarınız okunuyordur.

Herkesin hakkinda konuşabilecegi bir alan olmadığı için çok fazla katılan olmuyordur sanırım.
     Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    Bazen burada kendim yazıp kendim okuyorum gibi bir izlenim oluşuyor. Yazmasam mi. Bir yararı oluyor mu.
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 33/122 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •