Sayfa 37/122 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon
Arama sonucu : 975 madde; 289 - 296 arası.

Konu: Gümüş Agx

1. Hızlı bir s çizdi klasik hareketini yaptı yola devam

2. 2. Bir dip olsa da altın ve gümüşe etkisi kısıtlı olacağını düşünüyorum. Buradan büyük düşüş beklemiyorum. 1 kadar yatay devam edeceğini düşünüyorum.
    Son düzenleme : ekonomist88; 24-07-2020 saat: 08:16.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    897
    Buralarda biraz dinlenecek gibi. 22.00a duserse ek alim yapacagim

4. Gümüşün gr.fiyatı ne kadar şu anda acaba.Külçe satış fiyatına (1kg) 5500 istiyorlar.Cevabınız için teşekkürler.

5. Benim takip ettiğim teknik değil ama temel sinir 30 dolar. Sonrasında yeni maden sahası çıkmazsa çok yükselebilir. Ne olur bilemem. Altındaki en büyük hikaye üretiminin her yıl azalması fakat dolaşımdaki kağıt paranın çok hızlı artmaya devam etmesi. Yeni arz edilen paralardan birazı bile altına girse yükseliş kaçınılmaz. Satıcısı sınırlı çünkü en büyük pay merkez bankalarıda ve satmaya hiçte istekli değiller. Bugün yarın veya bir ay düşebilir. Ama bu bollukta bu fiyatta kalmasi zor. Ayrıca 3. çeyrekte ABD de dolar endeksinin düşüsu ile enflasyon oluşacaktır. Ama faiz arttıramayacaklar bu durum altın ve gümüşün 2 yükseliş dalgasını oluşturacağını düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    Gümüşün gr.fiyatı ne kadar şu anda acaba.Külçe satış fiyatına (1kg) 5500 istiyorlar.Cevabınız için teşekkürler.
    Geçmiş sayfalara bakarsan bir kaç arkadaş buradan nasıl uygun alınacağını anlatmıştı.

7.  Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    Geçmiş sayfalara bakarsan bir kaç arkadaş buradan nasıl uygun alınacağını anlatmıştı.
    Teşekkürler,geçmiş yazıları okumaya zamanım olmadı.Burayı yeni keşfettim,baştan itibaren okuyacağım nasip olursa.Bugün için gram fiyatını bilen bir arkadaş yazabilirse sevinirim.

8. Şu an yaklaşık 4.98 gramı

Sayfa 37/122 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •