Sayfa 48/122 İlkİlk ... 3846474849505898 ... SonSon
Arama sonucu : 974 madde; 377 - 384 arası.

Konu: Gümüş Agx

1. Neden FİZİKİ ALTIN her zaman en sağlam yatırımdır? Fransızlar yakında anlayacaklar. Küreselciler THE GREAT RESET yapma planını yürütmeye başladılar. Sanal olan her şey yüksek riskli. Dokunamadığınız mal sizin değildir.

Not: fiziki altın almak istemeyenler için en iyi ikinci seçenek KUVEYTTÜRK te Altın hesabı açıp TradePlus uygulaması üzerinden altın almaktır. Çünkü sadece KuveytTürk te her hesabın fiziki karşılığını depolarında tutuyorlar ve isteyene şubeden fiziki teslimat yapabiliyorlar.

SON DAKİKA: Paris'te Merkez Bankası binasını ateşe veren protestocular anti kapitalizm sloganları atıyor
    https://twitter.com/politicturk/stat...885901312?s=21

2. Gümüşte direnç 25 te. Geçemezse sıkışma devam eder.

EMA200 den döndü. SMA100 ü aşarsa yukarı gider. aşamazsa aşağı banda tekrar döner.

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Gümüşte direnç 25 te. Geçemezse sıkışma devam eder.

EMA200 den döndü. SMA100 ü aşarsa yukarı gider. aşamazsa aşağı banda tekrar döner.

Geçer geçer mesele olmaz,ben gelecek yıl ilk altı ayda 35 dolar bekliyorum.Hele şu 18 dolardan 29 dolara yaptığı hareket sindirilsin ikinci dalga bizi 35 dolara taşır.

Asıl olay altında biter ,altın yukarı gittikçe gümüş de platin de direnç falan dinlemeden coşar,altında harekete başladı gibi.

5. Altın ve Gümüş belki son bir düzeltme daha yapabilir. SMA300 değme ihtimalini %50 görüyorum. Yani 1730 seviyesi. Oraya gelebilir mi göreceğiz. Fakat 1700-1800 arasından her noktadan kademeli olarak alıp fiziki biriktirilebilir.

İçlerinde en iyi durumda olan Platin şu anda. Platinde yükseliş ihtimali epey yüksek. 1040$ üstünü görürse ancak Altın la eşitlenene kadar kimse tutamaz. Platin bence her an kulvar değiştirebilir. Çünkü 10 yıllık baskı bir anda boşalırsa inanılmaz hızlı atak yapar.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Asıl olay altında biter ,altın yukarı gittikçe gümüş de platin de direnç falan dinlemeden coşar,altında harekete başladı gibi.

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Altın ve Gümüş belki son bir düzeltme daha yapabilir. SMA300 değme ihtimalini %50 görüyorum. Yani 1730 seviyesi. Oraya gelebilir mi göreceğiz. Fakat 1700-1800 arasından her noktadan kademeli olarak alıp fiziki biriktirilebilir.

İçlerinde en iyi durumda olan Platin şu anda. Platinde yükseliş ihtimali epey yüksek. 1040$ üstünü görürse ancak Altın la eşitlenene kadar kimse tutamaz. Platin bence her an kulvar değiştirebilir. Çünkü 10 yıllık baskı bir anda boşalırsa inanılmaz hızlı atak yapar.
    Bence de öyle,platinde iki ay oldu alımlara başlayalı,ralli kaçar mı diye çekiniyorum,bir yandan da çöküşlerde en iyi altın direniyor,o nedenle çok da acele etmiyorum.

7. Platinde 1040$ ı geçerse alımları arttırırız. Yoksa yatayda debelenir geri 900 lere gelir. 1040$ geçtiğini mutlak görmek lazım. Geçmeden emin olunamaz.

Altın ağır iner ağır çıkar.
    Gümüş deli iner deli çıkar.

Platin için çok olumlu bir grafik varken, Altın ve Gümüş te düzeltme devam ediyor görüntüsü var.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bence de öyle,platinde iki ay oldu alımlara başlayalı,ralli kaçar mı diye çekiniyorum,bir yandan da çöküşlerde en iyi altın direniyor,o nedenle çok da acele etmiyorum.

8. Gümüş ons nihayet 4,5 aylık düşüş kanalını kırdı.
    TL bazlı grafik karışık.

Sayfa 48/122 İlkİlk ... 3846474849505898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •