Sayfa 59/122 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon
Arama sonucu : 975 madde; 465 - 472 arası.

Konu: Gümüş Agx

1.  Alıntı Originally Posted by tarantula Yazıyı Oku
    1 ons altın 1 ons gümüş olabilir mi? bana göre olabilir imkansız değil. zaten kesin olacak desek şu an piyasada gümüş bulamazdık. olmadan önce hayal kurup yatırım yapmak önemli olan. olduktan sonra olmaya yakın ah keşke vah tüh keşke alsaydık demenin bir anlamı yok. hayal kur yatırımını yap inanıyorsan bekle. olur olmaz ama portföyünün %10 kısmını %5 kısmını bağlarsın bir bakarsın o %5 portföyünün %90 bölümü olmuş hiç olmasa %10 olur
    1 iphone bu sene almayıp 2 kilo gümüş alsan kenara koysan kaybedeceğin tek şey sar değeri tepelerde olan seni kanser yapan bir alet alıp başkalarına hava atma ayrıcalığından yoksun kalmak olabilir.
    tarantula hocam, ben pariteden anlamam. 650 bin liralık gümüş alacağım. ons altının yarısı fiyatına gelirse yüzde kaç kazanırım. Şimdiden teşekkürler.

2.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    tarantula hocam, ben pariteden anlamam. 650 bin liralık gümüş alacağım. ons altının yarısı fiyatına gelirse yüzde kaç kazanırım. Şimdiden teşekkürler.
    kabaca 25 - 30 kat hayal kurmak bedava ama herşey hayalle başlar ama sanal gümüş tuttuğunda elinin altında olacağı için anlık dalgalanmalardan etkilenip satabilir insan. o yüzden fiziksel en iyisi kendi açımdan. çünkü ben hesapta olunca hemen al sat yaparım çok akıllıyım ya kazanacağım ama trade ettiğimde genelde kaybederim. iyi bir trader değilim ama iyi bir uzun vadeciyimdir.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir!!

3.  Alıntı Originally Posted by tarantula Yazıyı Oku
    kabaca 25 - 30 kat hayal kurmak bedava ama herşey hayalle başlar
    Abi işin doğrusu, söylediklerine katılıyorum, fiziki önemli ama ben bu atını fiziki olarak bile 520 den satmayı başarıyorsam sistem üzerinden de izlerim. O yüzden marjı düşük Kuveyt var, gece gündüz imkan veriyor. Bir abimizin Eliota göre çizdiği gümüş grafiği beni çok etkiledi, o yüzden bu riski alarak kuveyt hesabı açıyorum ve ay sonuna kadar bekliyorum. İzleyelim bakalım belki 28-30 doları kırarsa daha güvenli alınır.

4.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Abi işin doğrusu, söylediklerine katılıyorum, fiziki önemli ama ben bu atını fiziki olarak bile 520 den satmayı başarıyorsam sistem üzerinden de izlerim. O yüzden marjı düşük Kuveyt var, gece gündüz imkan veriyor. Bir abimizin Eliota göre çizdiği gümüş grafiği beni çok etkiledi, o yüzden bu riski alarak kuveyt hesabı açıyorum ve ay sonuna kadar bekliyorum. İzleyelim bakalım belki 28-30 doları kırarsa daha güvenli alınır.
    herkesin kendi yatırım stratejisi. zaten sisteme güveniyor olsam borsaya full dalardım ama koyduğumu geri alırmıyım herkes bir resetten bahsediyor o resette ben elle tutulur şeylerde olmalıyım dijital herşey bana göre çok riskli. portföyün %10 borsada ordan kazandığımla gümüşe batırıyorum artık batarmıyız ihta mı oluruz zaman gösterecek. beleyip göreceğiz. altın alımını durdurdum gümüş sadece dijital out fiziki in

5. Benim de planım 1/3 fiziki almak gümüşü. Her daim elimin altında duracak ve değer kaybeder mi derdim olmayacak. Malum dolar bile alsan faizi kadar değer kaybediyor.

Benim ana portföyüm borsa olduğu için geri kalan gümüşü de hedge olarak kullanma düşüncesindeyim.

Bakalım bu gümüş alımı işini becerebilecek miyim zamanın da.YTD

6. Bu topikte mesaj yazma yoğunluğu arttıkça gümüş de o hızla düşüyor Klasik kural yine şaşmadı. Nerde çokluk, orda ....

7. ABD'nin en fazla satış yapan APMEX ve sd bullion'a bir göz gezdirin fiyatlar 35 üstü üstelik kulçe kalmamış ön sipariş

8.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Bu topikte mesaj yazma yoğunluğu arttıkça gümüş de o hızla düşüyor Klasik kural yine şaşmadı. Nerde çokluk, orda ....
    İlk defa altın daha fazla düştü. Bu düşüşün buradaki yoğnlukla ilgisi mi var ? Dünya piyasasını biz hisse net mi belirliyoruz şuraya giren günlük kişi sayısı bu topiğe 50 kişi varmıdır yokmudur ? Espri yaptığını düşünerek gülüp geçiyorum

Sayfa 59/122 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •