Sayfa 71/122 İlkİlk ... 2161697071727381121 ... SonSon
Arama sonucu : 975 madde; 561 - 568 arası.

Konu: Gümüş Agx

1. 2020'de yıllık üretim 25.000 ton. Güncel kur ile ederi $21.500.000.000.... evet sadece fiziki piyasasına baktığınızda bu kadar sığ bir tahta

Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    2020'de yıllık üretim 25.000 ton. Güncel kur ile ederi $21.500.000.000.... evet sadece fiziki piyasasına baktığınızda bu kadar sığ bir tahta
    Ben ilk fiziki alımımı n11 den yaptım,ara ara alıma devam ederim.Az bişi fiziki de bulunsun,bu mali piyasalarda bir iki yıla çarşı karışır,bu iş artık başka bir şekle gidiyor.

3. Yanlış anlaşılmaması adına, paylasımlarımız portföyünüzün tamamını fiziki gümüşe cevirme tavsiyesi içermiyor ... tekrar belirtelim yoksa yazılanları anlamayan sermaye yönetiminden bihaber yatırımcılar burayı ağlama duvarına cevirmesin

4. [QUOTE=kutsi;5205448]2020'de yıllık üretim 25.000 ton. Güncel kur ile ederi $21.500.000.000.... evet sadece fiziki piyasasına baktığınızda bu kadar sığ bir tahta[/QUOTE

Yükseliş için en az 400 milyon ons fiziki yatırım yapılmalı fizi alubmazsa piyasanın kontrolunu kağıdı elinde tutandalar alır. Bu kadar alınca kıtlık olucak mecburen ciddi yükseltmek zorunda olacaklar. Fiziki alumda maliyetli onun için az almayız.

5. neden 100,200,300 milyon degilde 400 milyon ?
    bu rakamlari nereden buluyorsunuz ?
    madem bu sekilde rakam verebiliyorsunuz o zaman sunu sorayim
    Subat Ayinda PSLV e eklenen miktar ne kadar ?

Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku

Yükseliş için en az 400 milyon ons fiziki yatırım yapılmalı fizi alubmazsa piyasanın kontrolunu kağıdı elinde tutandalar alır. Bu kadar alınca kıtlık olucak mecburen ciddi yükseltmek zorunda olacaklar. Fiziki alumda maliyetli onun için az almayız.
    ....

6. Gümüş Agx

Fiziki külçe gümüşler uzun yıllar saklandığında kararma vs. yapıyor mu?
    Doğru saklama koşulları mı oluşturmak gerekiyor?

7. Gümüş severler: Şuan fiziki gümüş almanın en ucuz yolu borsa gümüş fonu gmstrf.daha önce finans,fiziki gümüş bulamadığından gösterge fiyatla arasında fark oluşmuştu.fon fiziki gümüş bulunca bu risk kalktı ve rahatlıkla gmstrf alabilirsiniz.Şuan gösterge 40.80 fiyat 41.27.alim satım marjı sıfıra yakın.

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Saklama hırsız koybolma riskide yok sizin yerinize malımız Takasbank güvencesinde...
     Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Gümüş severler: Şuan fiziki gümüş almanın en ucuz yolu borsa gümüş fonu gmstrf.daha önce finans,fiziki gümüş bulamadığından gösterge fiyatla arasında fark oluşmuştu.fon fiziki gümüş bulunca bu risk kalktı ve rahatlıkla gmstrf alabilirsiniz.Şuan gösterge 40.80 fiyat 41.27.alim satım marjı sıfıra yakın.

Sayfa 71/122 İlkİlk ... 2161697071727381121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •