Sayfa 49/122 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon
Arama sonucu : 974 madde; 385 - 392 arası.

Konu: Gümüş Agx

1. Altın ve gümüş almanın en ucuz yolu artık borsa fonlari....

1 haftadır aşağıda ki haber bizim altın ve gümüş fonunu etkiliyor mu diye sordum ve sonuç evet....gldtr ( finans altın) zgolg( ziraat altın) ve gmstrf ( finans gümüş)....bunlarda al sat marjı sıfır yok gibi....tek olumsuzlugu kar edince %10 stopaj kesiyordu kardan ve artık oda yok....

Şuan altın almanın en ucuz yolu bu fonlar....

Diğer banka yada tfx ,trade plastan 450- 453 aradaki makastan kaziklanmayin....bu fonlarda makas 451.12- 451.13....

Döviz dışı fonlarda stopaj sıfırlandı, mevduatın yanı sıra Para Piyasası Fonları da artık dövize ciddi bir alternatif, dolarizasyon ile mücadele devam ediyor, çok doğru adımlar atılıyor, yarın ki TCMB kararı ile TL'de değer kazancı belirginleşebilir...
    https://t.co/H9uOo3XNuF https://t.co/rVGZRTHEuc

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Altın ve gümüş almanın en ucuz yolu artık borsa fonlari....

1 haftadır aşağıda ki haber bizim altın ve gümüş fonunu etkiliyor mu diye sordum ve sonuç evet....gldtr ( finans altın) zgolg( ziraat altın) ve gmstrf ( finans gümüş)....bunlarda al sat marjı sıfır yok gibi....tek olumsuzlugu kar edince %10 stopaj kesiyordu kardan ve artık oda yok....

Şuan altın almanın en ucuz yolu bu fonlar....

Diğer banka yada tfx ,trade plastan 450- 453 aradaki makastan kaziklanmayin....bu fonlarda makas 451.12- 451.13....

Döviz dışı fonlarda stopaj sıfırlandı, mevduatın yanı sıra Para Piyasası Fonları da artık dövize ciddi bir alternatif, dolarizasyon ile mücadele devam ediyor, çok doğru adımlar atılıyor, yarın ki TCMB kararı ile TL'de değer kazancı belirginleşebilir...
    https://t.co/H9uOo3XNuF https://t.co/rVGZRTHEuc

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yarın ne kararı var ki hocam?
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

3. Yükselen trendini kırdı.
    Robotlar devreye girince %2,5 aşağıda.
    Amerikan 10 yıllık tahvil faizinin artmasının olumsuz etkilediği yorumları var.
    Teknik olumsuza döndü.

4. Ne duzeltmeymis arkadas.. Bir alip basini gidemedi.. Ama o inatsa bende inadim, zaten alternatifi de kalmadi.. Altin ve gumus disinda geri hersey cok yukselmis durumda bence..

5. Gümüş ü bende fon olarak alıp satıyorum bir süredir. Ama hedefim portföyün %40 ını gümüş yaparak 2-3 yıl taşımak. Bu esnada da %50 si ile sat-al yapmak tekniğe göre. Ama yarısını sabit bırakıp sürekli taşımak.

Tabi herkesin farklı bir yoğurt yiyişi var, bu benimkisi

Emtiaların genel olarak baskı altında tutulduğu şeklinde yorumlarda görüyorum son günlerde. Bu tarz yorumlar bana olası yukarı hareketin çok sert olabileceğini düşündürüyor. Gümüşte kritik seviye ons 30 usd. Üstüne atabilirse bambaşka şeyler konuşacağız gibi. YTD

Hayırlısı

6. Reddit çi kardeşlere bir destek de benden...

Sabah 10 kilo gümüş aldım..

(Kar etmek için değil tamamen bir duruş olarak aldım bu pozisyonu..)

Finansal sisteme mesajım olsun, Rengim belli olsun diye...

Gençliğe güveniyor ve gençlerin dünyaya ne mesaj vermek istediğini çok iyi anlıyorum.

****Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir****
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

7. bir destekte biz çıkalım az da olsa kurulu ve zenginlerin oluşturduğu bu düzene çomak sokan küçük yatırımcılara omuz vermek lazım...açığa satışla ve baskı ile piyasaları dizayn eden düzene bela olana destek zamanı.

8. gümüşteki bu çıkış bakalım kalıcı olacakmı...27xx üstü kaldıkça sıkıntı olmayacaktır.

Sayfa 49/122 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •