Sayfa 43/122 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon
Arama sonucu : 974 madde; 337 - 344 arası.

Konu: Gümüş Agx

1. Bu arada, madeni para koleksiyonu yapan var mi burada?
    Darphane'den yaptigim siparisler - 1 ay oldu - hala kargolanmadi, sürec uzun sürecek gibi
    Türkçemizi doğru ve güzel kullanmayanlara internet erişimi sağlamayacaksın! Kendi yazdıklarını bile anlamıyorlardır ya da bile bile sizi yanlış yönlendiriyorlardır. Bu kadar mı zor noktalama işaretlerini kullanmak ve imla kurallarına uymak! İnsan kendi dilini kullan(a)madığı için utanır!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    897
     Alıntı Originally Posted by Patates Yazıyı Oku
    Bu arada, madeni para koleksiyonu yapan var mi burada?
    Darphane'den yaptigim siparisler - 1 ay oldu - hala kargolanmadi, sürec uzun sürecek gibi
    Ben hem kağıt para hem de madeni para kolleksiyonu yapıyorum

3. Platin başlığı açtım. Beklerim.

4. Burada iyi dolanıyor 1 ay güç topladım yukarıya devam edeceğini düşünüyorum. Eylül 2. Dip tehlikesi yüksek bence altına gumuse bu sefer etkisi az olacak

5. 21-22$ arasından dip yaparak ralli başlatmasını bekliyorum. Bu dip çalışmasını Ekim sonuna kadar tamamlayacaktır. Nakitte yeşil soğanda bekleyip fırsat kollayın dip yapınca acımadan alın!

Ben 3 kademede alacağım. 22, 21.5, 21. Sonra hedefim 35.

6.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    21-22$ arasından dip yaparak ralli başlatmasını bekliyorum. Bu dip çalışmasını Ekim sonuna kadar tamamlayacaktır. Nakitte yeşil soğanda bekleyip fırsat kollayın dip yapınca acımadan alın!

Ben 3 kademede alacağım. 22, 21.5, 21. Sonra hedefim 35.
    21 dolar biraz düşük o kadar düşeceğini zannetmiyorum. Düşerse de kredi çekip alinacak seviye. 1 ay içinde hareketini yönünü belli eder. Her zaman olduğu gibi alım satım fırsatı vermeyebilir. 30 dolar temel analizdeki noktası çıkarma maliyetine göre yeni maden sahaları devreye girecek mi bakacağız. Birde ortalama yıllık üretimin yanlış hatırlamıyorsam yuzde 12 si yatırım amacli kullanıyor. Bence bu oran artacaktır. Ayrıca elektronik sektöründeki tüketimde artarsa bu durum uzun süreli yatırımcı için alım fırsatıdir. Şunu hiç bir zaman unutmamak lazım. Altın gümüş dünyada oluşmuş elementler değiller göktaşları ile belli yerlere atmasferden geçerken parçalanıp serpilmiş metallerdir. iletkenlik peri yüksektir yumuşak olmaları ve bazı özellikleri nedeniyle elektronikte ki bağlantıların çoğunda kullanılırlar. Ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    897
    4 saatlikte Macd yukarı kırdı. Günlükte yarın aşağıdan dönüş başlayacak gibi. Önümüzdeki hafta hızlı olabilir

8. Direnc destek pek burada işlemez. Ben pekte güvenmem.14 dolara inerse üretimin yarısı kadarı durur fiyat tekrar çıkar. 30 dolarda da üretim arta bılir. Yakın zamanda 30 u görür. Ondan sonrası cıksa da arz ve talebe baglı fiyat belirlenir. Gümüşü bir çok büyük yatırımcı öneriyor. Belki bir 10 yıla atın gibi olur. Onun için evladiyelik diyoruz. Bekleyip görecegiz. Bence dünyadaki en kıymetli 10 madenden biridir. Kullanımı hızlı artıyor. İlk bes yatırım yapılamayacak seyler. Onları atarsak ilk 5 e girer. Şunu hiç unutmayın belki 10 yıl sonra büyük bir bilgi olacak. Dünyada bilinen en iyi iletken gümüstür ve cok fazla sogutmaya tabi tutulmadan süper iletken olarak kullanıla bilir.

Farkli bilgiler veriyorum insallah işinize yarar.

Sayfa 43/122 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •