Sayfa 168/278 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
Arama sonucu : 2222 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1. Hadi kipraş biraz

2. Sene sonuna doğru göreceğiz ne yapacağını.

ASUS_Z00UD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kimse almazmi bu hisseyi ky dan,sonra 4 lirada alirlar

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. biz aldıkta ne oldu maliyet 3.20 bekliyoz.

5. Guzel maliyet,
    Diger kagitlara bakin ne kadar düşmüş,
    Onun icin gayet guzel,
    İki gunde 32 kr koydu,
    Bi 32 daha loyar dinlenir,
    Zaten cok kelepir di,
    Bakalim,
    İndex,datagate batirdi milleti,
    Silvr,bilici,vakif,isbank,
    Daha yüzlerce

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    ***DESPC*** DESPEC BİLGİSAYAR PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş.( Şirket Genel Bilgi Formu

***DESPC*** DESPEC BİLGİSAYAR PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş.( Şirket Genel Bilgi Formu )

Yönetime İlişkin Bilgiler
    Yönetim Kurulu Üyeleri
    Adı-Soyadı Tüzel Kişi Üye Adına Hareket Eden Kişi Cinsiyeti Görevi Mesleği Son 5 Yılda Ortaklıkta Üstlendiği Görevler Son Durum İtibariyle Ortaklık Dışında Aldığı Görevler Sermayedeki Payı (%) Temsil Ettiği Pay Grubu Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Olup Olmadığı Yer Aldığı Komiteler ve Görevi
    NEVRES EROL BİLECİK Yönetim Kurulu Başkanı Ortağı olduğu diğer grup şirketlerinde Yönetim Kurulu Başkanlıkları. 0.017 - Bağımsız Üye Değil Yoktur
    ATTİLA KAYALIOĞLU Erkek Yönetim Kurulu Üyesi Mühendis Yönetim Kurulu Üyesi Ortağı olduğu diğer grup şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyesi - Bağımsız Üye Değil Riskin Erken Saptanması Komitesi Üyesi
    HALİL DUMAN Erkek Yönetim Kurulu Üyesi Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Yönetim Kurulu Üyesi İndeks Bilgisayar Sis.Müh.San.Tic.A.Ş. -Genel Müdür Yardımcısı ve ortağı olduğu diğer grup şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyelikleri. 0.016 Bağımsız Üye Değil Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi
    SALİH BAŞ Erkek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Üst Düzey Yönetici Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Datagate Bilgisayar A.Ş. -Genel Müdür ve ortağı olduğu diğer grup şirketlerinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılıkları 0.016 - Bağımsız Üye Değil Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi / Riskin Erken Saptanması Komitesi Üyesi
    BERRİN ÖNDER Kadın Yönetim Kurulu Üyesi Danışman - Diğer grup şirketlerinde Kurumsal Yönetim Komitesi, Riskin Erken Saptanması Komitesi, Denetimden Sorumlu Komite Başkanlıkları ve Logos Portföy yönetim şirketinde yönetim kurulu üyesidir. - Bağımsız Üye Denetimden Sorumlu Komite Başkanı / Kurumsal Yönetim Komite Başkanı / Riskin Erken Saptanması Komite Başkanı
    ADNAN KÜRŞAT SELİMOĞLU Erkek Yönetim Kurulu Üyesi İş Adamı / İş Kadını - Diğer grup şirketlerinde Denetimden Sorumlu Komite Üyelikleri. - Bağımsız Üye Denetimden Sorumlu Komite Üyesi
    EMRAH KÜÇÜKGİRGİN Erkek Yönetim Kurulu Üyesi Mühendis Genel Müdür - Bağımsız Üye Değil Yoktur

Yönetimde Söz Sahibi Olan Personel
    Adı-Soyadı Görevi Mesleği Son 5 Yılda Ortaklıkta Üstlendiği Görevler Son Durum İtibariyle Ortaklık Dışında Aldığı Görevler
    Nevres Erol Bilecik Yönetim Kurulu Başkanı Bilgisayar Mühendisi Yönetim Kurulu Başkanı Ortağı olduğu diğer Grup Şirketlerinde Yönetim Kurulu Başkanlıkları.
    Attila Kayalıoğlu Yönetim Kurulu Üyesi Mühendis Yönetim Kurulu Üyesi Ortağı olduğu diğer grup şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyelikleri
    HALİL DUMAN Yönetim Kurulu Üyesi Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Yönetim Kurulu Üyesi İndeks Bilgisayar Sis.Müh.San.Tic.A.Ş. -Genel Müdür Yardımcısı ve ortağı olduğu diğer grup şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyelikleri.
    Salih Baş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Üst Düzey Yönetici Yönetim Kurulu Üyesi Ortağı olduğu diğer grup şirketlerinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Datagate Bilgisayar Malzemeleri Ticaret A.Ş. -Genel Müdür.
    EMRAH KÜÇÜKGİRGİN Yönetim Kurulu Üyesi Mühendis Genel Müdür -

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/689522

BIST

(19/06/2018 - 17:56:28)
    Döviz kurlarının yüksek olması 2. Çeyrek bilançosuna olumsuz yansır geçmiş yıllarda 2. Çeyrek hep olumsuz gelmiş kar marjları düşmüştür ekonomik durgunluğun en çok etkilenen sektörü teknolojıdir dikkatli olmak lazım ytd.

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. https://youtu.be/IGpBc19XQ-o

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Dgate misyonunu tamamladı bayrağı despec e devretme zamanı geldi.

Sayfa 168/278 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •