Sayfa 200/278 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250 ... SonSon
Arama sonucu : 2222 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by hujman Yazıyı Oku
    10 ilde samsungla sözleşmelerini iptal etmeleri iyi olmadı. Bunun olumsuzluğu var gibi üzerinde.ytd
    Distribütörken ne olumluluğu vardı da iptalinde olumsuz etkilendi ?
    Geçiniz.

2. Ah kağan ah senin meydan okuduğun hisseye bulaşmamak lazım arkadaş link te yakalanmadık ta burda biraz kolu kaptırdık, bu kadar iyi bilanço ya rağmen bu kadar düşmek akıl karı değil

3. Neyse pansumana devam

4. * * Despec Bilgisayar (DESPC, Sınırlı Negatif): Şirket ile Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi arasında, Samsung marka akıllı cep telefonu ve aksesuar ürünlerinin dağıtıcı* bayilik faaliyetlerinin verilmesi konusunda İzmir, Aydın, Muğla, Manisa, Antalya, Denizli, Uşak, Afyon, Isparta ve Burdur illerini* içeren distribütörlük sözleşmesi 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren* geçerli olmak üzere karşılıklı anlaşılarak feshedilmiştir.

5. Yatırım tavsiyesi değildir..

6. Elinde azımsanmayacak döviz var , bilanço süper ama bu düpedüz soygundur. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Ah kağan ah senin meydan okuduğun hisseye bulaşmamak lazım arkadaş link te yakalanmadık ta burda biraz kolu kaptırdık, bu kadar iyi bilanço ya rağmen bu kadar düşmek akıl karı değil
    valla ne dersen haklısın devir ********lerin devri olmuş malesef ben bu borsada bir b..k bildiğimi sanırdım meğersem bir b..k bilmezmişimde haberim yok...

Burda ne ders çıkarıyorum nerde g..t ve silik bir şirket varsa oraya yöneleceksin ancak öyle para kazanabilirsin

pansumana devam

8. Samsung tel satışı şirketin iş aktivitesini bozdu bence bu şirket asıl yaptığı işleri bayi ve internet üstünden satış masrafı düşük olarak yapmakta tel işi öyle değil merkezi noktalarda dükkan, masraf en üst seviyede ayrıca her tel modeli internet üzerinden ucuz bulunabiliyor dükkanlar bu masraflar la ucuza satamaz sirketin asıl işlerinde toner ve sarf malzemede kar yüksek küçücük renkli hp toneri 63 tl ye aldım 1 hafta önce bu ürün döviz atmadan önce 40 tl idi şirket bu ürünlerde kur artışını rahatlıkla uygulayabiliyor bence tel işini bırakmakla iyi oldu

Sayfa 200/278 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •