Sayfa 222/278 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272 ... SonSon
Arama sonucu : 2222 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

2. DATAGATE

FK : 15.14
    PD/DD : 2.69
    SERMAYE : 30 MILYON
    DÖNEM KÂRI: 17....MİLYON

DESPEC

FK : 4.11
    PD/DD :1.10
    SERMAYE: 23 MİLYON
    DÖNEM KÂRI : 20.799...MİLYON

Görüyorsunuz..Anlatmaya gerek yok ! BİST in en ucuz en cazip hisselerinden DESPEC. Güvense eger sorun yonetim aynı patron ayni. İyi bir CEO ya ihtiyaç var sadece ! ve gelecek guzel haberlere..onunda doğum sancilari var ve yakın gibi..Bu arada eğer hala bir bir anlaşma sözleşme bir iş bağlantısi yapamadılarsa bu kadar zaman ve bu kadar isim itibar nama ragmen ! Onlara nacizane tavsiyem yapay zeka ve yazılım teknolojisi uzerine yoğunlaşmalari bu alanlarda işbirliği ortaklik yatırim düşünmeleridir..Bu da despec i hak ettigi yerlere tasıyacak yildiz şirket yapacaktır.. Bu haliyle bile kurumsal yatırimcilarin ve portföy yatırımcılarının hedefine ve radarina hizlı bir sekilde girecektir..
    Ilk hedef 3.75 ve üzer kapanış. Ardından hızla 4.50 lere kendini atacaktır..kendi düşüncelerimdir. YTD.

3. Patron hisse saticam diye milleti korkuttu 2.97 almıştım bugün 3.98 sattım sağol despec

4.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    Patron hisse saticam diye milleti korkuttu 2.97 almıştım bugün 3.98 sattım sağol despec
    Borsa bu işte
    Hayırlı olsun
    Ben de 4.ten numunelik girdim
    Düştükce alacam

Despec Bilgisayar'ın 4,1 milyon TL nominal tutarlı paylarının TSP'de satışına ilişkin başvuruda bulunuldu

Garanti Yatırım, Despec Bilgisayar'ın 4,1 milyon TL nominal
    tutarlı paylarının toptan alış satış işlemleri kapsamında satışına
    ilişkin başvuruda bulunduğunu bildirdi.
    Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler
    verildi:
    "Despec Bilgisayar Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'nin 4.100.000 TL
    nominal tutarlı paylarının toptan alış satış işlemleri kapsamında
    satışına ilişkin olarak Borsa İstanbul A.Ş. Kotasyon Müdürlüğü'ne
    başvuruda bulunulmuştur. "

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/748900

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(21/03/2019 - 0642)

6. Tüm dostlara hayırlı sabahlar bu hisseyi yakından izleyen bir yatırımcıyı m mevcut piyasa dışı satış gerçekleşecek bu tüm hisseler de olan bir satış tir tabiki toptan satış iskontolu olur burada önemli olan malın dağılmadan gerçek sahibine patrona satilmasidir.Yabancı hissedar daki bu mallar ne zamandan beri beklenen bir satış haberi,şahsi fikrim kisa vadeli düşünmeyin olumlu bir haber

7. Bende olumlu olduğunu düşünüyorum, bu hisseler borsada satılsaydı düşüş olurdu, ayrıca patron alıyor, buda şirketin arkasındayım diyor. Despc de de güzel şeyler olmalı artık.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ralli Başlangıcının yeni filizlenmesi olarak düşünüyorum.Lotlar borsada satılabilir tipteydi. Operasyon çekmeye yeltenemiyorlardı, %17 civarı hisse payı az pay değildi şimdi patronun kontrolünde Bilanço bazlı temelinden aldığı güçle , tohum içinden çıkan filiz gibi kafayı topraktan çıkarmış ,anlık dalgalanmalara aldırış etmeyin. Erol BİLECİK in diğer kağıtlarındaki grafik nasıl şekillendiyse buda aynı yolu izleyecektir diye düşünüyorum. Yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyin. Teknoloji şirketlerinin yaptığı performansı bir türlü sergilemedi aynı performansı sergileyeceğini düşünüyorum.

Sayfa 222/278 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •