Sayfa 234/278 İlkİlk ... 134184224232233234235236244 ... SonSon
Arama sonucu : 2222 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1. Bugünkü takas

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

2. Takas şöyle

Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

3. Selim bey merhaba,ne zamandır söyleyeceğim unutuyorum.Göndermiş olduğunuz tablolar takas değil aracı kurum dağılım tablosudur (Pasta)
    Emekleriniz için teşekkürler.

4. Bende pasta demek isterdim ama düşüş günlerinde bugünkü pasta demek icimden gelmedigi icin takas diye yazıyorum hisseler bikac aydır ağırlık düşüş trendinde olunca pasta lafı ayıp geliyor

5. Bu hissenin derdi ne? Sümsük gibi yapıştığı yerden kalkmıyor .

6. Tüm borsadaki hisseler gibi işte.Biri pozisyon aldığı anda kan kusana sattırana kadar yapıştığı yerden kalkmıyor.Ne zamanki zararla pozisyonunu kaparsan o zaman roket.Bu kompozisyona uğmayan şu BİST de 3 bilemedin 5 hisse ancak vardır.Gerisi robotların elinde kan kusturma operasyonlarına devam

7. Bugünkü pasta

8. Bugün çok hareketli kos uykusundan uyandı mı acep

Sayfa 234/278 İlkİlk ... 134184224232233234235236244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •