Sayfa 245/278 İlkİlk ... 145195235243244245246247255 ... SonSon
Arama sonucu : 2222 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1. Bugün geldim bir miktar yarın devam ucuz kaldı bunun da uçuşunu katılmadan gitmeyeceğim
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Bugün geldim bir miktar yarın devam ucuz kaldı bunun da uçuşunu katılmadan gitmeyeceğim
    Biraz geç kalmışsınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Biraz geç kalmışsınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    biraz geç kaldım ama ben hep herkes giderken gelirim.Bir zamanlar Armada logo gibi hisseleri herkes saterken aldığım gibi.Daha geçen gün kutpo herkes zirvede kaçarken 8?30 aldığım gibi yani
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. ümit bey neymiş mesele...
    Nakit kraldır.

5. teknosa-armada-dgate-kfain-smart -logo niceleri uçtu bu diplerde sürünüyordu inşallah güzel yerlere gider ...
    Nakit kraldır.

6. 5 lirada oyalanmadan 6 lirayı geçti. Bugün 5,43 ortalamayla hepsini sattım. Alttan tekrar yerine koyarım dedim ama bir kaç dakikada uçtu gitti. Karımızı aldık, şükredeceğiz. Başka yapacak bir şey yok. Elinde olan kazanmaya devam etsin.

7.  Alıntı Originally Posted by ali069 Yazıyı Oku
    5 lirada oyalanmadan 6 lirayı geçti. Bugün 5,43 ortalamayla hepsini sattım. Alttan tekrar yerine koyarım dedim ama bir kaç dakikada uçtu gitti. Karımızı aldık, şükredeceğiz. Başka yapacak bir şey yok. Elinde olan kazanmaya devam etsin.
    İşte küçük yatırımcı hep kaybediyor bu benim 15 sene önceki halim neyse öğreneceğin daha çok uzun yol var
    tek şey sabır
    Nakit kraldır.

8. 377 bin lot tavan kapattı yarın 6.55 gibi açarız inşallah hayırlı akşamlar
    Nakit kraldır.

Sayfa 245/278 İlkİlk ... 145195235243244245246247255 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •