Sayfa 256/278 İlkİlk ... 156206246254255256257258266 ... SonSon
Arama sonucu : 2222 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    sayin shiva, 2 aylik pandemi donemine uygun sirketlerin 2 aylik doneme has ne kadar prim yaptiklarini gorduk..bizim despec realme ile yaptigi anlasmada yillik 280 milyon cirota ek 160 milyon ciro eklenecek..bu durum doviz ile is yaoan deespec i oldukca karli diruma getirecektir..ilk 3 aylik bilancoda realme ile henuz anlasma imzalanmamisti..benim bu sirkette abartisiz beklentim. 30 milyona yakin yillik kar... hayirlusi ile bakip gorecegiz. yatirim tavsiyesi degildir bu benim ongorumdur.
    Sene sonuna dediğiniz rakamlara ulaşabilir. Şirketin 25 milyon dolar ek satış hedefiyle açıkçası pek de uzak değil söylediğiniz rakamlar bence de.
    Ancak 6 aylık bana sorunlu gelecekmiş gibi geliyor. Sebebi de malum, pandemi dönemi. Ha yine de bilemiyoruz tabi şirketin bu dönemde satışlarının nasıl etkilendiğini. Bence olumsuz etkilenmiştir ancak öğrenciler falan hep evlerindeydi bu dönemde. Onların kartuş kullanımları bir miktar artmış olabilir. Yine de afaki konuşuyoruz tabi. Belki genel kurulda biraz ağız yoklanabilir bu durumla ilgili.

Bu arada şirketin genek kurul toplantısı 18.Haziranda...

Bugün Ata Yatırım fitili ateşledi...hissemiz show yaptı...yani yakışanı yaptı...

4. Borsa geleceği satın alırmış. Despec in cirosu 280 milyon TL lerden 500-600 milyon TL civarına çıkacak. Bu ciroya sahip şirketin elbette Piyasa değeri de artacaktır. Dgate ni 4-5 yıl önceki hali Despc.. Dgate hisse devri yani satınalması da faaliyet raporunda gerçekleşmiş gözüküyor.. Ne ara yaptılar. Haberimiz olmadı bile..

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    Borsa geleceği satın alırmış. Despec in cirosu 280 milyon TL lerden 500-600 milyon TL civarına çıkacak. Bu ciroya sahip şirketin elbette Piyasa değeri de artacaktır. Dgate ni 4-5 yıl önceki hali Despc.. Dgate hisse devri yani satınalması da faaliyet raporunda gerçekleşmiş gözüküyor.. Ne ara yaptılar. Haberimiz olmadı bile..

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Satın alan hangisi

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

7. gün..

8. Bir mani olmazsa genel kurula ben gideceğim. Başka katılacak var mı aramızda?

Şirketi aradığımda içeri girerken kimliğiniz yanınızda olsun, yatırımcımızsanız genel kurula katılabilirsiniz dediler. Ya da önceden mail yoluyla kimlik bilgilerinizi göndererek de yapabiliriz dediler.

Sayfa 256/278 İlkİlk ... 156206246254255256257258266 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •