Sayfa 270/278 İlkİlk ... 170220260268269270271272 ... SonSon
Arama sonucu : 2222 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1. 76 lot 11,53 maliyetle aranızdayım..her ay 700 800 biriktirmeyi düşünüyorum..

üç aylık takas

5. borsadaki en namuzssuz tahta yapıcılar bu grubun.her tahtasında 30 kurumla iş yaparlar ne yaptıklarını asla anlayamazsın alır zararına basar bugun şu tahtadaki işlemler tam namussuz işi .teb a1 ve garantinin yaptıkları
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

6. En ucuz kalmış, ama speciklerin eline kalmış.. Erol Abeyyyy el at...

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    En ucuz kalmış, ama speciklerin eline kalmış.. Erol Abeyyyy el at...

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Birinin eli üstünde olduğu belli ama kimin. Bugün bayağı oynak kademeler,bakalım kimin eli daha kuvvetli göreceğiz.

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Su akar yatağını bulur...
    Yazdıklarım beni bağlar, asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Mydream Yazıyı Oku
    Birinin eli üstünde olduğu belli ama kimin. Bugün bayağı oynak kademeler,bakalım kimin eli daha kuvvetli göreceğiz.

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Despc güzel büyüyen ve parlak bilançolar açıklayan bir teknoloji şirketi. İndes Grubu şirketleri içinde bir değerlendirme yaptığımda en mantıklısı despc. dgate bence indes grubunun en zayıf şirketi, (temel olarak söylüyorum bunu) indes ana hisse ise en ucuz kalan ama biraz daha hantal ve çekişmeleri daha fazla olan bir hisse. Yabancısı olduğum bir hisse değil ama volativitesi az ve al sat fırsatı vermiyor. Link te işlem yapmaya alışan birisinin indes te rahat etmesi zor.

Dolayısı ile artık despc teknoloji sektöründe ki tek hissem. Bu hafta başından beri despc deyim bugün yazmak geldi içimden. Forum sessiz biraz.

Sayfa 270/278 İlkİlk ... 170220260268269270271272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •