Sayfa 3/278 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2222 madde; 17 - 24 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by pars13 Yazıyı Oku
    hissenin neden hareket etmediği hakkında bilgisi olan var mı ve temettü ne zaman açıklanır
    Hareket etmemiş mi?.....:Sad_Smily:
    01.01.2017 despc=3,06
    21.02.2017 despc=3,41
    50 günlük getiri:%11,6

Başka söze gerek var mı?

2. şu elli günde endeks bile %15 çıkmış farkında değilsin galiba
    diğer hisselerin % 80 i %20 ile %30arası çıktıbaşka söze gerek var mı hisse baskılanıyomu ya da başka sebep mi var ayrıca şimdiki fiyata geçen yılki brüt temettüyü ekle 39 kuruş kadar yani geçen yıl bu zamanlar hisse 3.80 hem de 4.20 lerden dönmüş olarak hisseyi kötülemiyom sadece sorun mu var merak ediyorum

4.  Alıntı Originally Posted by pars13 Yazıyı Oku
    şu elli günde endeks bile %15 çıkmış farkında değilsin galiba
    diğer hisselerin % 80 i %20 ile %30arası çıktıbaşka söze gerek var mı hisse baskılanıyomu ya da başka sebep mi var ayrıca şimdiki fiyata geçen yılki brüt temettüyü ekle 39 kuruş kadar yani geçen yıl bu zamanlar hisse 3.80 hem de 4.20 lerden dönmüş olarak hisseyi kötülemiyom sadece sorun mu var merak ediyorum
    Her hissenin bir kulvarı ve saati var.
    Despc ocak-mayıs döneminin hissesidir.
    Daha zamanın başındayız.

Öyle % 80-100 lük hisse arıyorsan Galip sana yol gösterir...?

5. yazdıklarımı okumuyon yada anlamıyon sanırım % 80 lik hisse arıyom demedim hisselerin % 80 i %20 ile % 30 arası çıktı dedim despc iyi hisse neden geride kaldı merak ettim varsa bildiğin cvp yoksa çarpıtma lütfen

6.  Alıntı Originally Posted by pars13 Yazıyı Oku
    yazdıklarımı okumuyon yada anlamıyon sanırım % 80 lik hisse arıyom demedim hisselerin % 80 i %20 ile % 30 arası çıktı dedim despc iyi hisse neden geride kaldı merak ettim varsa bildiğin cvp yoksa çarpıtma lütfen
    Sabır......!

7. peki bu konuda anlaştık tşk

8. Bu hisse çok dengesiz hareketler yapan bir hisse değildir. Takip ettiğim kadarıyla istikrarlı hareketler yapar. Yatırımcı tepeden girmedi ise zarar da ettirmez. Hiç zarar etmedim bu hisseden. 3.30 seviyesini kendine dip yapmışa benziyor. altına sarkar mı derseniz de sarkabilirde. Hisseden değilde genel endekste negatif bir olay olursa endeks atıyorum 80 binlere kadar geri çekilirse Despecte nasibini alır tabi. 3.00 noktasına geri gelebilir. ancak kötü bir olgu olmadıktan sonra bu noktalarda gezinir ve vakti gelince çıkar.

Sayfa 3/278 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •