Sayfa 96/278 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon
Arama sonucu : 2222 madde; 761 - 768 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by semih19 Yazıyı Oku
    despc hisse veya sirket degilmiş tuvalet kagıdı aldandık böyle hisse mi olur puahhh...
    Haysiyetsiz hareket ediyor. Maliyet düşürmek için bugün aldım

2. Bizde aldık birşeyler, umarım uğurlu geliriz ortama.

3.  Alıntı Originally Posted by antispek Yazıyı Oku
    her düşüşte ilave ediyorum azar azar...3,63 e kadar heybeyi dolduracağım...çanağın kulbunun kulbu modunda takılalım şimdilik...bir sonraki bilançoya kadar beraberiz spekciiim
    3,62 den döndük...

4. Şuan en çok izlenenlerde mynette hayırdır

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Bu hissede uv kalmamda etkili olacak.
    İndex bilgisayarın sayfasında despc grup şirketi olarak görünüyor. İndex bilgisayar ın Ayazağa daki yeri proje olarak yapılıyor. Burdan 88 milyon usd kar ortaklığı şeklinde bir anlaşma var.
    Despc nin burda payı varmı? Yani grup şirketi olarak bu gayrimenkul ortaklığından pay alırmı?

6.  Alıntı Originally Posted by existence Yazıyı Oku
    Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Bu hissede uv kalmamda etkili olacak.
    İndex bilgisayarın sayfasında despc grup şirketi olarak görünüyor. İndex bilgisayar ın Ayazağa daki yeri proje olarak yapılıyor. Burdan 88 milyon usd kar ortaklığı şeklinde bir anlaşma var.
    Despc nin burda payı varmı? Yani grup şirketi olarak bu gayrimenkul ortaklığından pay alırmı?
    Merhabalar, bildiğim kadarı ile yok ve bu para indeks üzerinden temettü olarak dağıtılacak.

7. Arkadaşlar,

Bugün çok büyük bir anormallik olmazsa en az %4 artış bekliyorum. işlem hacmini de takip etmek gerek tabii.. keyifli seyirler

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

İşini bilen için dün güzel alım fırsatı verdi Despc. Kanımca, biriktirilecek fiyatlar bu seviyeler.
    Sabrın sonu mutlaka selamettir.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

Sayfa 96/278 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •