Sayfa 250/278 İlkİlk ... 150200240248249250251252260 ... SonSon
Arama sonucu : 2222 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1. dgate despci alıyormuş dgate çoştu bu çoşacağına tek sopa yemediğim hisse bakalım ...
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. Sanırım bu satıs ayrılma hakkı dogurmalı 4 67 minimum 5.20 civarı ortalama fiyatla bu heriflrr bunu niye taban yaptı anlamadım acıkcası
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

3. Bu piyasada sağlam kalan birşey olmaz ben kol kesip çıktım borsa hayatım sona erdi
     Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Sanırım bu satıs ayrılma hakkı dogurmalı 4 67 minimum 5.20 civarı ortalama fiyatla bu heriflrr bunu niye taban yaptı anlamadım acıkcası
    VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

5. Bunun farklı bir derdi mi var?

6.  Alıntı Originally Posted by mydeli Yazıyı Oku
    Bunun farklı bir derdi mi var?
    zaten aynı grubun değil mi? hepsi erol bilecik in
    yatırım tavsiyesi değildir.

7. boyle volatilitede devreler havada uçarken bir kagıdı brut takasa almanın mantıgı nedir arkadaş
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

8. onun bunun ço... iş ya kurumslı tabvsiye verdiği hisseye o gün satışşş yapıyor.. kurumsal tasal şeyleri milletin mağdurüyetine kullanıyor.. nerde SPKKK spkkk

ytd değildir

Sayfa 250/278 İlkİlk ... 150200240248249250251252260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •