Sayfa 278/278 İlkİlk ... 178228268276277278
Arama sonucu : 2222 madde; 2,217 - 2,222 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1. BU HİSSEDE ENERJİ VAR

TAVAN KOKUSU ALIYORUZ DEDİLER

sanırım %30 bir yükseliş ve dolar bazlı çanak katlama hedefleri var

dolar bazlı gap bırakmamış olsa BİLE yukarı FORMASYONLAR net var spek denen ....... ARTIK BU HİSSEYİ tutamaz baskı, silkeleme ,yapabilir mi evet mümkün ama zaman daraldı ,paralı gruplar ve orta seviye yatırımcı fonlar var TÜM GRUPLAR EVET ÇOK SAYIDA KY VE OY portföyüne lot lot topluyor , ciddi alıma başlanmış, sanırım yükselebilir , düşer ve taban yerse de uzun vade portföyümüze ekledik gruplar toplamaya devam edecekelr tutuyorlar , büyüme fonları da alırsa güzel yerlere gelecektir , saygılar taban olması halinde %50 stoplarım dikkat edelim bu fiyatlardan maliyet yapmak zorunda değilsiniz, ama taban değil tavan havası var hayırlısı olsun.

ucuzdan alanlar kazancak hayırlısı olsun , ytd

yatırım tavsiyesi değildir , uzun vade dolar direncine gider bu hisse , sıkı tutunmakta fayda var trend başlangıcı görüntüsü var YTD

algyo hariç yazdığım ve beğendiğim ilk yan tahta bu tahtadır ben asla yan tahta yazmıyorum, formasyon ve beklentileri olan bir sektör olarak beğendiğim bir hisse, yapısal anlamda teknik ve temel kriterlerde hisseyi cidden beğendim. ytd

2. Hisse güzel bir hareket ile tavan kapattı, bakalım nereye kadar devam edecek , ytd.

3. Dün gelen yükselişleri bir miktar sindirme amaçlı düştü , böyle iniş çıkışlarla yukarı hedeflere devam , bütün kylara bol kazançlar, bu hissenin de datagate te olduğu gibi yorum yazan kimsesi yok, takibe devam , ytd.

4. grafiği güzel duruyor
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

5. yukarı sert bir atak yapacak gibi

6. dip çalışması tamamlandı, yarın tavan gelmeli

Sayfa 278/278 İlkİlk ... 178228268276277278

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •