Sayfa 269/278 İlkİlk ... 169219259267268269270271 ... SonSon
Arama sonucu : 2222 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1. Bir hareket var mı nedir anlamadım,

zorlamaya başladı mı nedir durum? ..
    Vere vere bitirdiler mi, Kimse kalmadı mı kağıtta ???

ytd

Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Alici geldikce yukari gitmeain diye surekli satis koyuyor tahtaci bunun neyi eksik link logo arena dan armada dan .Yok ki bol parali bir spek sursun yukari bu tahtaci zugurt oglu zugurt.

3. Ben bunun spegi kadar zugurdunu gormedim ne dandik ne batik hisseler 5_10 e katladilar ..Emsalleri sirketler 40_95 lira arasinda geziyo bunun spegi hem zugurt hem mal.

4.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Ben bunun spegi kadar zugurdunu gormedim ne dandik ne batik hisseler 5_10 e katladilar ..Emsalleri sirketler 40_95 lira arasinda geziyo bunun spegi hem zugurt hem mal.
     Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Alici geldikce yukari gitmeain diye surekli satis koyuyor tahtaci bunun neyi eksik link logo arena dan armada dan .Yok ki bol parali bir spek sursun yukari bu tahtaci zugurt oglu zugurt.
    Malada kurban olsun
    Tahtana sahip çaksana derdin ne senin ytd

5. Bu hafta boyu dikkatimi çeken NASDAC ın yani teknoloji hisse ağırlıklı endeksin sürekli prim yaparak ve yükselerek kapamasıydı. Sanırım hem dünya hemde Bist teknoloji endeksleri AŞI haberlerini SATTI.. Pandeminin artması ve ülkelerin kapanmasıyla yeniden teknoloji hisselerine bir dönüş olacak gibi. NASDAC taki bu satın alma önümüzdeki günlerde BIST teki teknoloji hisselerinde de kendini ALIMLARLA gösterecektir..izleyip göreceğiz...Ytd

6. Nasd**'ta 'Kara Cuma' etkisiyle gelen rekor PİYASA*- 28 Kasım 2020, 02:40

Şükran Günü sonrası yarım gün işlem yapan ABD borsaları artıda kapandı. Nasd**, 'Kara Cuma' alışverişlerinin e-ticarette yoğunlaşmasının teknoloji hisselerine ilgiyi artırmasıyla rekora imza attı
    ABD borsaları yarım gün işlem yapılan haftanın son gününü yükselişle kapatırken Nasd**, 'Kara Cuma' etkisiyle rekor kırdı.

Dow Jones sanayi endeksi 37.9 puan veya %0.13 oranında artışla 29.910.37'ye çıktı. S&P 500 8,7 puan veya %0,24 oranında kazançla gün sonunda*3,638,35 seviyesine yükseldi.*Nasd** Bileşik 111,44 puan veya %0,92 oranında yükselişle 12.205,85*puana yükselerek kısa günde rekora imza attı.

Nasd**'ın rekor kırmasında yatırımcıların pandemi sırasında iyi performans gösteren teknoloji hisseleri ile piyasa lideri hisse senetlerini tercih etmeleri büyük rol oynadı.
    Tesadüf evet.Bugünku BORSA GÜNDEM de haber yapmışlar..Tesekkur ederiz teyit edilmiş oldu en azından..NASDAC taki bu rekor BIST e de yansıyacaktır düşüncesindeyim..ytd

7. Ne baskıladılar hisseyi böyle bu kadar ! Anlasılan yakalayacakları av büyük.. oku o kadar gerdiklerine ve bu kadar beklediklerine göre !..Bir haberle...

Bu arada ARALIK ve OCAK ayları DESPEC in aylarıdır her yıl. Bu yılda şaşmayacak gibi..Hazırlıklar yapıldığına göre !..
    Evet .. " Erken kalkan yol alır " . Ne güzel demiş atalarımız...ytd

8. Depsec, Türkiye’de bilgisayar alımı ve satımı yapan neredeyse her kuruluşa mal satan, dağıtım kanalı içerisinde klasik bayi olarak nitelendirilen bayilerin Türkiye’de toplam 5,000 civarında olduğu nun tahmin edildiği firma yetkililerince belirtilen bir firma, 30 yıllık sektörel geçmişi olan bir aile üyesi, 98 den beri Despec olarak faaliyette, sektöründe birçok ünlü markanın tedarikçisi, boş değil, sağlam bir firma, bu özellikleriyle farkı olacak elbette, asıl olan elbet değerini bulacaktır. Bugün zarar yazan bir çok şirket fiyat olarak Despec in üzerinde yer alıyor.. Baskılama da bir yere kadar, bu kadar baskının patlaması da sert olur...Gittiği zaman da geri bakmadan giden bir yapısı var...Harekete başlasın yeter ki..

Yatırım tavsiyesi değildir....

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 269/278 İlkİlk ... 169219259267268269270271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •