Sayfa 240/278 İlkİlk ... 140190230238239240241242250 ... SonSon
Arama sonucu : 2222 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    Bu rakamlar oldukça mütevazi duruyor. Bence çok daha yüksekleri hedeflemeli kağıt. Belki iki haneli rakamlar. Tabi benim görüşüm, kimseyi bağlamaz. Her görüşe saygım var.
    Sizin dediğiniz orta vadede mümkün, kısada 3.49--3.69 teknik noktalarını denemesi beklenebilir, piyasaya kafa atmış durumda 3.21'in geçilmiş olması her an yukarıdaki zirvelere yönelmesini tetikleyebilir. Tüm teknik göstergeler yükşelişe işarat ediyor..

https://www.turkishbulls.com/SignalP...r&Ticker=DESPC

https://tr.investing.com/equities/de...ayar-technical

https://tr.investing.com/equities/de...ar-candlestick

ytd değildir

2.  Alıntı Originally Posted by UMA Yazıyı Oku
    Yerine 'ic mihraklar' gelirse 'our boys' diyecekleri icin mi?

Su borsa sitelerini kokusmus siyasi goruslerinize meze yapmayin lutfen.

Millet bilgi alayim diye giriyor, her yerde ic mihrak hezeyanlari kayniyor.

Siyasi fikrinizi siyasi forumlarda kusun.

ASUS_Z012D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aynen öyle katılıyorum .burası siyasi arena yeri degil kokuşmuş fikirlerinide siyasi ringde paylas .destekliyorum düşüncenizi.üsteelik mehmetçik teröre karşı mücadele verirken .bu düşmanlık nedir.kokuşmuş beyinden baska bir sey degil.burası borsa paylasım yeri varsa fikribn bilgin tecrüben borsayla ilgili paylas tşk ederim.......UMA.....KARDEŞ

3. Bi bok olmaz bu sirketten de hisseden de sahibindende. 3 tl ile 3.50 arasi gider gelir mal mal bi bok olmaz lanet hisseden. Surunmeye devam yani

FENERBAHÇE

4. Noldu lan serefsizler hisseyi pazarlayanlar. Bunlar adami boyle yamultur. Bi bok olmaz bunlardan diye daha dun yazdim.. bok gibi bi hisse sakin kimse bulasmasin elinde kalir

FENERBAHÇE

5. Rezalet bi bilanco. 3 ayda 1 milyon kar etmis. Gecmis olsun 2.50 lere yolculuk baslar

FENERBAHÇE

7. cok deli hareketlilik var neden acaba 3.85 oldu sonra 3.46 ya indi garip

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by kücükyatirimci Yazıyı Oku
    cok deli hareketlilik var neden acaba 3.85 oldu sonra 3.46 ya indi garip

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu kağıtta ısrarla bazı noktaları kırdırmıyor ve geri çekiyorlar, sonra tekrar yukarı yapıyorlar. Ancak günü geldiğinde tutamayacakları ortada. En azından benim düşüncem bu. Her ne olursa olsun temettü verimi iyi bir kağıt. Şirket profilini bilenler bilir, işi bilen bir ekibin elinde şirket ve şirket sahibi ülkedeki ilk bilgisayar mühendislerinden vs. Elbetteki yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 240/278 İlkİlk ... 140190230238239240241242250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •