Sayfa 103/138 İlkİlk ... 35393101102103104105113 ... SonSon
Arama sonucu : 1104 madde; 817 - 824 arası.

Konu: DESA - Desa Deri

Evet Harun kardeşim haklı..ama başlangıç için ( sadece valiz yatırımı ) 10 milyon dolar da küçümsenecek gibi değil...devamı gelecektir...''eliniz alışsın misali''

2.  Alıntı Originally Posted by Harun3419 Yazıyı Oku
    Ortaklar herkeze hayırlı kazançlar diliyerek başlamak istedim ama bugün herkezde 150 ml dolarlık yatırım deniliyor yanlışsam bir arkadaş açıklamalı yazsın rica etsem Burak çelet 150 kişilik ve 10 ml dolar diyor malum kanal alt yazı 150 ml dolar diyor art niyet değilse neden düzeltme yapmıyor malum kanal,şunuda belirteyim yarın _\+ fark etmez bizi ilgilendiren desanın karnesi ama yanlış anlamadıysam hoş olmadı zaten 208 den geri çekilmesini de buna bağlıyorum şahsım aman yazımı kimse yanlış anlamasın desa candır YTD herkez kararını verirken araştırıp analizini yaparak karar verdin hayırlı akşamlar
     Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Dikkat nabi hocam, harun nickli arkadaşın yorumuna! yabancı alışı güzel, ciro ve ihracat oda çok güzel, teknikte oluşan çift tepeye de bugünkü hacime de dikkat...
     Alıntı Originally Posted by pandacijyl Yazıyı Oku
    Deniz bugün 2.00 ortalama ile 538 bin lot mal çıkmış...böylece 925 bin lotla Teb Banka takasta 2.sıraya yükselecek...sanırım hissemiz el değiştırıyor...Desa 2019 yılında çok konuşulacak...
    Aynen öyle. 150 kişilik istihdam ve 10 milyon dolar diyor. Hem tv kanalı hem de foreks 150 milyon dolarlık yatırım diye haber geçiyor.. neyse ne.. 2018 bilançosu gelsin bakalım. 350 milyona yaklaşan ciro ile mızrak çuvalı deler gider. Şöyle 10 milyon kur etkisi ile 20-30 milyon kar açıklar ise şenlik olur buralar. Zaten yabancı böyle alıma devam ederse ipin ucu kaçar. Piyasada mal kalmaz.. toplu hisse. 15 yıldır da stabil...

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Arkadaşlar şakın ha beni yanlış anlamayın yarın seans açılmadan desa habere düzeltme yaparsa yarın için farklı şeyler konuşabiliriz belki şahsım düzeltme haberinin seans açılmadan gelmesi dileğiyle yoksa biraz can sıkabilir inş ben yanılırım ama yinede Burak çelet in konuşmasını bende beğendim YTD

Kendi adıma moral bozacak, hedefimi değiştirecek bir durum değil...şahsi düşüncem bu desa bağlasan durmaz konumunda...hem ben bu hisseye samsonitenin yatırımı için yatırım yapmadım... kısmetimizde varsa güzel günler göreceğiz...

5. Pandacı üstadım Benim de umrumda değil inş aynı gemide iyi kazanç elde ederiz hep birlikte kazanırız ky olarak Yarın ola hayrola YTD

6. Arkadaşlar biz bu kağıda yatırım yaparken Samsonite' in ek yatırımı yoktu. Bu haber bize bonus oldu.Bence hergün tavana kadar 600-700 bin lotu satışa yazan deniz'in 540 bin lotunu satması ile kağıdımız rahatlayacaktır. Bir de Türk Ekonomi Bankası ve Deutsche Bank tan sonra CİTİBANK'ında alıma başlaması çok önemli. Yerli yatırımcılar 3 kuruş karı görünce hemen satıyorlar, yabancılar ise gerçek uzun vadeli yatırım yapıyorlar. DESA 2018 yılnda level atladı. Şirket eğer doğru bir temettü politikası izleyerek kazancını ortakları ile paylaşırsa yeni bir EGEEN olabileceğini düşünüyorum. . Uzun yıllardır borsada işlem yapıyorum. Al sat ile gerçekten para kazanılmıyor . Bir kağıttan kazanıp diğerinden karını veriyorsun. En iyi kazanç hizlı büyüme yapan, hikayesi olan ve temettü veren birkaç hisse bulup beklemek. Bu günlerde endeksimiz dolar bazında diplerde seyrediyor.Uzun vadeli yatırım yapanların çok karlı olacaklarına inanıyorum. (Yatırım tavsiyesi değildir)
    Sağlık herşey den önemlidir, sağlıklı ve kazançlı bir yıl diliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by fabrikator Yazıyı Oku
    https://www.bloomberght.com/konuk/vi...-yapacak/61735

825 milyon tl yapıyor.69 milyon özsermayesi olan bi şirket için çok çok iyi.bir hafta on güne sayfa şenlenir
    düzeltme yapılmıştır. Çelet “Samsonite Türkiye’de 10 milyon dolarlık yatırım yapacak” dedi.

8. Hayırlı günler ortaklar haberin gelmemesi biraz hisse yi baskıladı gibi şirketten haber gelirse yinede farklı şeyler konuşabiliriz ama gün sonu tekrar toparlayacağı yönündeyim bu yol engebeli bir yol iniş ve çıkışlar olacaktır yeterki şirket beklentilere cevap versin zaten cevap verdiği sürece sorun olmaz piyasalarda olumsuzluk olmadığı sürece( ? ) sadece bu olaylar hedefimize ulaşmamızı kısmi olarak uzatır YTD Şuan hissedeki hareketi şöyle mizahi olarak dile getirim KEDİDİR KEDi O hayırlı günler paydaşlar

Sayfa 103/138 İlkİlk ... 35393101102103104105113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •