Sayfa 105/139 İlkİlk ... 55595103104105106107115 ... SonSon
Arama sonucu : 1105 madde; 833 - 840 arası.

Konu: DESA - Desa Deri

City yabancının alımları 4. günde 100 bin lota dayandı...

Desamız hergün seans içinde heyecan yaşatmaya devam ediyor..

3. Tavan olmuş kağıtta kimse yoksa daha çıkış yeni başlamış demektir

Şükürler olsun 1 yıl sonra 1 tavan gördüm...devamını bekliyoruz...

5. Bu sitede derim sayfasinda 16.01.2019 gunu desa ile ilgili yazdim ve yanilmadim bakabilirsiniz 27 yil tecrübesi ancak almadim bol kazançlar y.t.d.

6.  Alıntı Originally Posted by pandacijyl Yazıyı Oku
    Şükürler olsun 1 yıl sonra 1 tavan gördüm...devamını bekliyoruz...
    AFİYET ŞEKER OLSUN HOCAM BENİM TOPİKTE KIZDIĞIMI YAZMIŞTIM, O KENDİMEYDİ DESA YA GELMEYİŞİME

7.  Alıntı Originally Posted by Harun3419 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hayırlı pazarlar sn myy nin yorumuna sonuna kadar katılmakla beraber ky olarak zayıf noktamız spekülatif kağıtlara atlamak hissenin çıkış sebebini bilmeden ve düştükten sonra daha şu rakamdaydı hisse bedava bir hissenin neye göre pahalı veya neye göre ucuz olduğunu bilmeden atlamak neyse huylu huyundan vazgeçmez hatalı heberin etkisini atlattığımızı ve bu hafta güzel performans sergiliceğimizi düşünüyorum borsada teknik ve temel kesinlikle önemlidir fakat algı yabana atılcak bir durum değildir manipülasyon hisseler hariç son iki ayın prim şampiyonu desadır kesinlikle yatırım tasfiyesi değildir kendi şahsi fikrimdir iyi bir hafta geçirme dileğiyle

Harun3419 hocama çok teşekkür ederim... tam dediğiniz gibi oldu... analiniz 10 numara sağolun varolun... ileriki günler içinde bir yorum yaparsanız bizim gibi ky yi aydınlatmış olursunuz..

City Yabancının alımları 135 bin lotu geçmiş...

Sayfa 105/139 İlkİlk ... 55595103104105106107115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •