Sayfa 2/138 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1104 madde; 9 - 16 arası.

Konu: DESA - Desa Deri

1. diğer köyde pazartesi 549 kişi desa sayfasını takip ediyor çok ilginç ?

2. Bir dümenler dönüyor bu hissede ama hadi hayırlısı diyelim.

3. Bakalım bu hafta ne yapacak. İnşallah düşüş kanalını kırar yukarı döner
    Son düzenleme : mng_erc; 20-02-2017 saat: 11:31.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
    Hayırlı Olsun yeni forum ve topik.
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

5. İyi fırsat verdin de kıymetini bilmedik.

6. 1 hisseyi 1 hafta taşıdım. ha döndü ha dönecek dedim defalarca alıp 1 kademe aşağı yada aynı kademeden sattım. dün son olarak 92 den almıştım bu sabah 92 den tekrar sattım ordan kaptı 1.02 ye götürüp servis etti. bu şansızlığımı ne zaman kıracam anlamıyorum kuşu tutuyorum avcumda bekliyor taki hafif bıraktığımda avcumdan uçup gidiyor. avgyo da defalarca 1.9x lı seviyelerden pozisyon almak istedim bu sabah 1.91 i görünce avgyo geçeyim dedim 2 üzerine attı tekrar döner dedim bu sefer yanılttı aldı başını gitti. BİST gerçekten kumarhaneye dönmüş. Hisseler şirketlerin kar veya zarar eksenli faaliyetlerinden ziyade patronların hisseyi toplayarak servis etmek istekleri çerçevesinde hareket ettiriliyor.

Alıntı Originally Posted by mng_erc Yazıyı Oku
    1 hisseyi 1 hafta taşıdım. ha döndü ha dönecek dedim defalarca alıp 1 kademe aşağı yada aynı kademeden sattım. dün son olarak 92 den almıştım bu sabah 92 den tekrar sattım ordan kaptı 1.02 ye götürüp servis etti. bu şansızlığımı ne zaman kıracam anlamıyorum kuşu tutuyorum avcumda bekliyor taki hafif bıraktığımda avcumdan uçup gidiyor. avgyo da defalarca 1.9x lı seviyelerden pozisyon almak istedim bu sabah 1.91 i görünce avgyo geçeyim dedim 2 üzerine attı tekrar döner dedim bu sefer yanılttı aldı başını gitti. BİST gerçekten kumarhaneye dönmüş. Hisseler şirketlerin kar veya zarar eksenli faaliyetlerinden ziyade patronların hisseyi toplayarak servis etmek istekleri çerçevesinde hareket ettiriliyor.
    Desa da yapılan hareket son iki yıldır çoğu hisselerde yapılıyor özellikle sığ ve orta ölçekli hisselerde,bence bu hareketlerin çoğu sosyal ağlarda takipçileri olan borsa abilerinin önerilerine riayet eden takipçilerin alımlarıyla suni bir hareket oluşuyor ve daha önceden pozisyon alan grup veya şahıslar bu harekette rahatlıkla malını satıyor hisse bu sebeple aynı seviyeye hatta eksiye geçebiliyor, en az 20 hissede karı bırakıp nötr yada ekside hisseden çıktım desa da bir yenisi oldu piyasa vur kaç piyasası olmuş karı buldunmu satıcaksın az yada çok kar cepte olandır.

8. Sacmalamaissin kardeş kusura bakmada

Sent from my GM 5 Plus d using Android mobile app

Sayfa 2/138 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •