Sayfa 27/138 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon
Arama sonucu : 1104 madde; 209 - 216 arası.

Konu: DESA - Desa Deri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,091
    Desa Deri San. ve Tic. A.Ş. olarak Samsonite Europe NV ile üretim sözleşmesi imzalanmıştır.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. anlaşmanın içeriği yok kinder yumurta gibi bakalım ne çıkacak ortaklık mı fason üretim mi

3. klasik cümleyi yazalım başka hisse olaaydı en az iki tavan çekerd ama illa vericek aşağıya ne zorladı düşmeye

4.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Desa Deri San. ve Tic. A.Ş. olarak Samsonite Europe NV ile üretim sözleşmesi imzalanmıştır.
    internet sitesine baktım baya fiyatı yüksek sattığı ürünlerin bu markanın...Desa için çok iyi bir haber ...Su an elimde yok ama 1.1 üstü kapanışlarda girmek için fırsat kollarız...

5. 1.00 STOP İLE 1.25 GEÇİLİRSE GÜZEL OLUR. GELEN HABERLER DE OLUMLU. BAKALIM.YTD

6. samsonite rakibi tumi ‘ yi 1.8 milyar dolara satın almıştı bu iş ilişkisi ortaklığıa dönüşmese vile ki temenni bu yönde olmalı bı sineeji desa ‘ ya da yaramalı ama gel gör ki 1.07 de kapadı

7. dün 1.02 den aldıklarımı 1.03 ten sattım, bgün yine dayanamadım aldım, bu kağıt gidici arkaadslar az sabır etmek lazım

8. sabır edelim ama gel gör ki kredili işlem yok açığa almak yok açığa satmak yok yani paran varsa alıcaksın yoksa almıyacaksın buna rağmen işlem hacmi çok yüksek bı kadar güzel bir haberi kullanmadı gel çık işin içinden

Sayfa 27/138 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •