Sayfa 72/138 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon
Arama sonucu : 1104 madde; 569 - 576 arası.

Konu: DESA - Desa Deri

1. Benim beklentim şirket merkezinin değişikliği. Kanal istanbuldan dolayı mevcut arsayı satıp yada kat karşılığı anlaşıp başka yere taşınmak . Bu da uçurur hisseyi . 2 lerde ilk soluğu alır . Bu olmazsa yabancı ortaklık beklentim var .bu da aynı şekilde fiyatlar sonuçta . Vakko gibi bir marka DESA . 55 milyon piyasa değerini haketmiyo . Yada bir bakmışssınız metro grubu girmiş . Yada teknik derler 1,50 ler olur . Yada bağımsız denetimden nasıl olsa geçmeyecek makyajlı bir 3 aylık bilanço ile hooop 2 tawan. Hikaye çok 😀😀
    Yatırım tawsiyesi değildir..

2.  Alıntı Originally Posted by istinyeli34 Yazıyı Oku
    Benim beklentim şirket merkezinin değişikliği. Kanal istanbuldan dolayı mevcut arsayı satıp yada kat karşılığı anlaşıp başka yere taşınmak . Bu da uçurur hisseyi . 2 lerde ilk soluğu alır . Bu olmazsa yabancı ortaklık beklentim var .bu da aynı şekilde fiyatlar sonuçta . Vakko gibi bir marka DESA . 55 milyon piyasa değerini haketmiyo . Yada bir bakmışssınız metro grubu girmiş . Yada teknik derler 1,50 ler olur . Yada bağımsız denetimden nasıl olsa geçmeyecek makyajlı bir 3 aylık bilanço ile hooop 2 tawan. Hikaye çok ����
    Yatırım tawsiyesi değildir..
    Çok güzel hayaller kurmuşsunuz

3. 1.18-1-19 buralar çok kritik

4.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    1.18-1-19 buralar çok kritik
    ben biraz daha yukarıları kritik görmüştüm bir ay kadar önceki grafiklerden. Sizde güncel bir çalışma var ise paylaşabilir misiniz?

5. Evet beyler desa devre kesti hayaller gerçek oldu uçuş başladı

6.  Alıntı Originally Posted by daveyorke Yazıyı Oku
    ben biraz daha yukarıları kritik görmüştüm bir ay kadar önceki grafiklerden. Sizde güncel bir çalışma var ise paylaşabilir misiniz?
    Çalışma yok dostum ama ayakkabı parası alırız diye girdik mont aldık çıktık dülkkandan

7.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Çalışma yok dostum ama ayakkabı parası alırız diye girdik mont aldık çıktık dülkkandan
    dükkandan çıktık derken, biraz daha dursak fena olmaz mı?

8.  Alıntı Originally Posted by daveyorke Yazıyı Oku
    dükkandan çıktık derken, biraz daha dursak fena olmaz mı?
    Dostum ben erken çıktım 1.19 gibi zaten karar sizin 1.29 gördü.acemi satışı yaptık yine

Sayfa 72/138 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •