Sayfa 76/138 İlkİlk ... 2666747576777886126 ... SonSon
Arama sonucu : 1104 madde; 601 - 608 arası.

Konu: DESA - Desa Deri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    Bol Şanslar..............iyi hafta sonları olsun......

şu yazıların üzerine tıklayın linkler var :

buradan formu doldurun :

YARIŞMA >>> KATILIM LİNKi

buradan da doldurulan form sonucu liste var hem sizin hem de rakiplerinizin.
    İZLEME >>> TAKİP LİNKi
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

2.  Alıntı Originally Posted by Helalkazanç Yazıyı Oku
    Dostum sen borsadan hiç anlamayan aceminin birisi gibi yazmışsın.Panik yapma 1 ay sonra sat.Bu forumları da okuma sana tavsiyem.Evhamli birine benziyorsun.Zarar edersin.
    İnşallah dediğiniz gibi, beklediğiniz gibi bir gelişme olur evet çok anlamıyorum açıkçası al sattan

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by talibimtalip Yazıyı Oku
    İnşallah dediğiniz gibi, beklediğiniz gibi bir gelişme olur evet çok anlamıyorum açıkçası al sattan

Çok basit Ne zaman hisse uçuyor atlayayım diye içinden geçtiğinde o hisseyi sat, ne zaman moral bozulur, ümit kesilir, borsadan komple çıkasın gelir o zaman hisseye dal..Adamlar psikolojiye oynuyor..Ama bende yapamıyordum yeni yeni alışıyorum..Hisse yükesliyorsa satıyorum güle güle diyorum bir bakıyom geri gelmiş ayağıma dolanıyor kedi gibi ben de geri alıyorum..Risk bol tabi.

4. Dediğim gibi her gün 2-3 kademe veriyorlar aşağıya ürkütmeden

5. Kaldı elimizde alayı hırsız bunların

6. 1.17 den alımlar geliyor 18 e çıkıyor.Borsa düşüyor almam demiyorlar.sabır.

7. Desa geldi 1.15 lere yine bugün bayağı düşmüş.alsat kağıdı değildir desa.satarsın pişman eder alırsın pişman eder.kar ne zaman açıklanacak acaba

8. Desa geçen hafta yukardan alanlara çok düştü gibi oldu ama endeks 110binlerdeyken desa buralarda hatta daha aşağıdaydı.şimdi endeks 100 bine düştü zarar o güne göre yok.Bu açıdan bakınca ilerisiiçin güzelhisselerden biri diye düşünüyorum

Sayfa 76/138 İlkİlk ... 2666747576777886126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •