Sayfa 122/138 İlkİlk ... 2272112120121122123124132 ... SonSon
Arama sonucu : 1104 madde; 969 - 976 arası.

Konu: DESA - Desa Deri

1. Bu gün alcatel i verdik geldik bakalım ayağımız uğurlu gelecekmi.Herkese bol kazançlar ortaklar

2. Aylık takasta 190 bin lot doçe artı gözüküyor.118 bin lot da teb artı..Buraya kadar doçe alımı ile gelmiş sanırım tahta.Onu takip etmekte fayda var.......1.828.000 lot malı var .......,Teknik olarakta önemli seviyelerde haftayı Buralarda bile kapatabilse yeterli sayılır..2.7 üstü hacim ve volatilite gelir diye düşünüyorım kağıda..

Deutcshe takası amerikalı bir fona ait . Zira bu yıl yapılan 2018 genel kuruluna katılmış. O tarihte 900 bin olan malı bugün 1.850.000 olmuş.
    Bu arada TEB yabancı bir haftada 130.000 lota yakın mal verdi. Bu malı da deutsche, citi, yatırım aldı.
    Deras’ın halka arzından herkes umutluydu ama bugün kötü bir gün oldu.
    Derimond hacimsiz yükselirken bizde de işlem hacmi dip yaptı.
    6 aylık bilanço ve endeksteki yükseliş belirleyici olacaktır.

Al/sat tavsiyesi değildir.

şirket yetkilileri forumu izliyorlar ise; Moğolistan'ın cumhurbaşkanı Battulga Khaltmaa geçen günlerde Türkiye'nin deri sanayinde bir hayli ileriye gittiğini, ülkelerinde ise bol miktarda deri bulunduğunu belirterek, Türkiye'deki deri sektörün de bulunan şirketlerin teknolojilerinden yararlanarak ortak iş yapmak istediklerini belirterek, şirketleri ülkelerine davet ettiklerini belirtti.

ülke ile ilgili olarak http://www.wikizero.biz/index.php?q=...QlOUZvbGlzdGFu sayfasından ve büyükelçiliğinden bilgi alınabilir.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

8 temmuz 2019
    saat 15,40.

Alıntı Originally Posted by yukselc Yazıyı Oku
    şirket yetkilileri forumu izliyorlar ise; Moğolistan'ın cumhurbaşkanı Battulga Khaltmaa geçen günlerde Türkiye'nin deri sanayinde bir hayli ileriye gittiğini, ülkelerinde ise bol miktarda deri bulunduğunu belirterek, Türkiye'deki deri sektörün de bulunan şirketlerin teknolojilerinden yararlanarak ortak iş yapmak istediklerini belirterek, şirketleri ülkelerine davet ettiklerini belirtti.

ülke ile ilgili olarak http://www.wikizero.biz/index.php?q=...QlOUZvbGlzdGFu sayfasından ve büyükelçiliğinden bilgi alınabilir.
    Deras da onun için geldi borsaya demekki
    Vay çakallar
    Üstat bu haber çok iyi sektör icin

7. DESA hissemiz yaklaşık 3 aydır yatay seyrediyor. 2018 bilançosunda desa nın En büyük gider kalemi faaliyet gideri idi. Öyle ki faaliyat gideri hissenin piyasa değerinden fazla idi. Bu yıl 3 aylıkta faaliyet giderinin geçen yıla göre biraz azaldığını gördük. Bu sanıyorum faaliyet giderinin çoğunluğunu oluşturan kira giderlerinin bu yıl TL ile yapılmasından kaynaklanıyor. Eğer bu sene ciro artışı yanında faaliyet gideri azalırsa kar patlaması yapacağını düşünüyorum. Eğer şirket yönetimi düzenli olarak kar payı ödemeye de başlarsa yeni bir EGEEN olabileceğini düşünüyorum. İnşallah beni yanıltmazlar. Tüm yatırımcı arkadaşlara bol kazançlar diiyorum. Asla yatırım tavsiyesi değildir

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. ŞİRKETLERİN HAZİRAN DIŞ ALIM VE SATIMLARI

Borsa İstanbul'da işlem gören ihracatçı şirketlerin dış satımları devam ediyor.

Dış satımın için ithalat bağımlılığının da sürdüğünü görüyoz.

İhracatçı şirketlerin üretim yapmaları için ithal ürünleri satın alarak ihracat ürünü haline getiridklerini bunun da ihracat için bile ithalata muhtaç olduğumuzun göstergesi.

Borsa İstanbul'da işlem gören,Vestel,Vestel Beyaz Eşya,Acıselsan,Aksa Akrillik,Andolu Isızı,Bossa,Desa eri,Karsan Oto,Döktaş,Mendres Tekstil gibi şirketlerin 2019 yılı Haziran ayı ithalat ve ihracat rakamları
    http://borsaajans.com/Haber/borsa-si...acat-rakamlari

Sayfa 122/138 İlkİlk ... 2272112120121122123124132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •