Sayfa 80/138 İlkİlk ... 3070787980818290130 ... SonSon
Arama sonucu : 1104 madde; 633 - 640 arası.

Konu: DESA - Desa Deri

1. Saat gibi işliyor. babalar ne zaman deh diyecek bakalım..

2. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    İyigünler size nacizane farkettiğim bişeyipaylaşmak istiyorum.Desa 2 hafta önce direnciolan herzaman gelip kapanışı yapıp aşağı döndüğü 1.13 kapattı.ertesi hafta orayı kırıp 1.35 tavan fiyata kadar çıktı.hafta sonu kapanışı ise kırdığı 1.13ün 1 kademe üstü 1.14 te yaptı.bu cuma kapanışı 1.15 yapacak ve hızlı çıkışbaşlayacak diye düşünüyorum.Bunu sadece 2 cuma kapanışından çıkardım.bu cumada 1.15 beklediğimden dün 1.05 ten birmiktar daha aldım.Dediğim gibi sadece farkettim bunu size yazmak istedim olur olmaz orasını bilemem.
    Bugunde 1.16 ilginc

4.  Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    İyigünler size nacizane farkettiğim bişeyipaylaşmak istiyorum.Desa 2 hafta önce direnciolan herzaman gelip kapanışı yapıp aşağı döndüğü 1.13 kapattı.ertesi hafta orayı kırıp 1.35 tavan fiyata kadar çıktı.hafta sonu kapanışı ise kırdığı 1.13ün 1 kademe üstü 1.14 te yaptı.bu cuma kapanışı 1.15 yapacak ve hızlı çıkışbaşlayacak diye düşünüyorum.Bunu sadece 2 cuma kapanışından çıkardım.bu cumada 1.15 beklediğimden dün 1.05 ten birmiktar daha aldım.Dediğim gibi sadece farkettim bunu size yazmak istedim olur olmaz orasını bilemem.

Bakın bunu yazmıştım.Bu haftayıda geçen haftanın üstünde kapatması lazımdı.Son anda 1.16 yaparak 1.15 in üstünde kapattılar.

5. Arkadaşlar sene sonu ciro ve kar hedefi nedir??

6. dostum trendin devamı adına en yüksek ve en düşük görülen noktanın ortalamasının üzerinde kapatması gerekiyordu.

dikkat edersen gösterdiğim grafikte işaretlediğim bölgede kapadı.

önümüzdeki hafta omuzun kırılması beklenecek.

Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    Bakın bunu yazmıştım.Bu haftayıda geçen haftanın üstünde kapatması lazımdı.Son anda 1.16 yaparak 1.15 in üstünde kapattılar.

7.  Alıntı Originally Posted by ariesnet Yazıyı Oku
    dostum trendin devamı adına en yüksek ve en düşük görülen noktanın ortalamasının üzerinde kapatması gerekiyordu.

dikkat edersen gösterdiğim grafikte işaretlediğim bölgede kapadı.

önümüzdeki hafta omuzun kırılması beklenecek.
    Bilançodaki düzelmenin devamına piyasa inanırsa yeni SASA bu hisse olabilir.

Sayfa 80/138 İlkİlk ... 3070787980818290130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •