Sayfa 81/138 İlkİlk ... 3171798081828391131 ... SonSon
Arama sonucu : 1104 madde; 641 - 648 arası.

Konu: DESA - Desa Deri

1. Patron istediği anda gider. kötü niyetli olsa parayı borsadan vurur halka açar. Neden hâlâ toplama derdinde? Piyasada mal yok. işlem hacmi herşeyi anlatıyor

Alıntı Originally Posted by UZUNVADE CANDIR Yazıyı Oku
    Bilançodaki düzelmenin devamına piyasa inanırsa yeni SASA bu hisse olabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by ariesnet Yazıyı Oku
    Patron istediği anda gider. kötü niyetli olsa parayı borsadan vurur halka açar. Neden hâlâ toplama derdinde? Piyasada mal yok. işlem hacmi herşeyi anlatıyor
    25 Mayıs sonrası ayhan öztürk ve ekibi alacakmış EYM3 hissesi desa diyorlar.https://www.youtube.com/watch?v=KHZu5Ml8kss bu kriterlere uyan hisse desa çünkü....

3. Bu hafta kendi ekibi alacaktır.Haftaya da diğer takipçilere aldırır.Hissenin temeli 6 aylıkta aynen devam ederse iyi ama patronun tavrı önemli başkaları tahtaya girdiğinde.
    Son düzenleme : Uzunvade Candır; 20-05-2018 saat: 15:45.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...80#post2180480

haftalık hisse yarışmamıza kurallara uygun 3 hisse seçin 1 hafta yarışalım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by UZUNVADE CANDIR Yazıyı Oku
    Bu hafta kendi ekibi alacaktır.Haftaya da diğer takipçilere aldırır.Hissenin temeli 6 aylıkta aynen devam ederse iyi ama patronun tavrı önemli başkaları tahtaya girdiğinde.
    On da para ne gezer. Tekrar yazıyorum Piyasada mal yok. Patron satmazsa 300/400 bin lotla devre kesebilir. Bu tip tahtaya spek bulaşmaz. Yoksa kucağına verirler

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by ariesnet Yazıyı Oku
    On da para ne gezer. Tekrar yazıyorum Piyasada mal yok. Patron satmazsa 300/400 bin lotla devre kesebilir. Bu tip tahtaya spek bulaşmaz. Yoksa kucağına verirler

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ayhan ne yapar bilmem ama 3 aylık karını beğendim eğer bu şekilde devam ederse radarıma girer.Hayırlı kazançlar.

7. Hayırlısı olsun,

Umarım geç kalmazsın ;)

Alıntı Originally Posted by UZUNVADE CANDIR Yazıyı Oku
    Ayhan ne yapar bilmem ama 3 aylık karını beğendim eğer bu şekilde devam ederse radarıma girer.Hayırlı kazançlar.

8.  Alıntı Originally Posted by ariesnet Yazıyı Oku
    TOBO hedefi 1,37 çıkıyor burdan
    Akıllı yatırımcı ; iyimserlere satan ve kötümserlerden satın alan bir realisttir.

Sayfa 81/138 İlkİlk ... 3171798081828391131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •