Sayfa 82/138 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonSon
Arama sonucu : 1104 madde; 649 - 656 arası.

Konu: DESA - Desa Deri

1.  Alıntı Originally Posted by sercanatik55 Yazıyı Oku

TOBO hedefi 1,37 çıkıyor burdan
    Zaten orası zurnanın son deliği... orayı patlattığında prangalarından kurtulacak. ya da yine eski bildiğimiz desa olacak.

al satla veya yeni gelenlerle tahmini yeni maliyet 1.10/1.20 arası.. eğer zararına vermezlerse bu seviyelerde alımlar olması muhtemel.. üstünde yeni maliyetli yatırımcılar oluşması hisseyi yukarı taşır.

dolar bazlı 0.23 cent dip 0.33 cent direnç

2. İkili dip oluşumuna döner mi ? Sesli düşünüyorum !! Ay içerisinde yabancı alımları oldu sanırım virmanlar deucheye yapıldı bir beklenti oluşmuş ki hala satmadilar hayırlısı sahada kapalı kapılar ardında söylendiği gibi yeni Yataş olurmu zaman test edecektir.
    Akıllı yatırımcı ; iyimserlere satan ve kötümserlerden satın alan bir realisttir.

3. patronun kayıtlı malının dışında 8-9 milyon lot var. bu kadar sığ bir tahtada her şey olabilir. ama bizim patronun izin vermesi lazım..

aslında şirket kâr etsin bir fiyat belirle sonra sat yabancıya.. nasılsa mal sen de .. yoksa buralarda sürünmesi kadar doğal bir şey olamaz.

haziran sonu temmuz başı ikinci çeyrek fiyatlanmaya başlar. bayram derken anneler günü derken belki hisseye hareket gelir

4. Evet az biraz hacimle B grubuna geçiş hikayesi de var, patron da malının ederinin bu olmadığını biliyordur yoksa 70 milyon özsernayesi olan şirketini 320 milyon değer bedel çıkartıp sigortalatmazdi )
    Akıllı yatırımcı ; iyimserlere satan ve kötümserlerden satın alan bir realisttir.

5.  Alıntı Originally Posted by sercanatik55 Yazıyı Oku
    Evet az biraz hacimle B grubuna geçiş hikayesi de var, patron da malının ederinin bu olmadığını biliyordur yoksa 70 milyon özsernayesi olan şirketini 320 milyon değer bedel çıkartıp sigortalatmazdi )
    Aktifindeki varlıkları düşündüğünde marka değerini düşündüğünde tabi ki burası değil. ancak fiyatları burada tutmayı başararak bu kadar mal topladı. bunu unutmayalım.. harcadığı zamanı ve parayı düşündüğümüzde muhakkak bir aksiyon yapacaktır. ama zamanını tahmin etmek zor. Son bilanço zaman konusunda biraz fikir veriyor.
    sasa 0.80 lerde portföyümdeydi. 1 lirayı geçince sevinmiştim. şimdi hisse fiyatına bakıp iç geçiriyorum.. bakarsın bizim patron da bir gün yeter deyip dehler..

6.  Alıntı Originally Posted by ariesnet Yazıyı Oku
    Aktifindeki varlıkları düşündüğünde marka değerini düşündüğünde tabi ki burası değil. ancak fiyatları burada tutmayı başararak bu kadar mal topladı. bunu unutmayalım.. harcadığı zamanı ve parayı düşündüğümüzde muhakkak bir aksiyon yapacaktır. ama zamanını tahmin etmek zor. Son bilanço zaman konusunda biraz fikir veriyor.
    sasa 0.80 lerde portföyümdeydi. 1 lirayı geçince sevinmiştim. şimdi hisse fiyatına bakıp iç geçiriyorum.. bakarsın bizim patron da bir gün yeter deyip dehler..
    Bende yılbaşından elimde al satlar ile 0,86 lardan başlamıştım, 1,15 ler pahalı geliyordu başlarda ama son zamanlarda alımlarla beraber kendimide alıştirdim.. 1,15 altı ucuz 1,15 üstü pahalı artık ve bu scala daha da artacak gözüken her hafta

7. 1.35 ten başlayan düşüşte en son 1.06 kapatmış tekrar 1.20 ye kadar çıkmıştı.Bugünkü kapanış 1.07 .yani 1.06 nın üstünde.Daha öncekidip 1.04 önceki 1..03 diye gidiyor.Bence bu gün yeni dip fiyatından kapandı.Her seferinde alt çizgi bir kademe yukarda yukarda.İşleye işleye gidiyor.Borsanın nekadar düştüğüne.Hatta hisselerin endeksten bile çok düştüğünü düşünürsek.Desa 120 bin endeks seviyesinde .Bence önümüzdeki 1-2 yıl desanın yılı olacak.ytd.

8. Sevgili finansmandaki arkadaş kaptırdığın mal bende, bana verip aşağıya basmakla benden malı geri alamazsın, günlükçü değilim , bu mal sandıkta artık , hadi rastgelsin sana.

Sayfa 82/138 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •