Sayfa 103/761 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 817 - 824 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1.  Alıntı Originally Posted by mehmet4335 Yazıyı Oku
    acemşah kardeşim inşallah senin bu birleşme hakkındaki insana moral veren tarafsız vede objektif fikirlerinizi yönetimden okuyan ders cıkaran birileri olur. benim merak ettigim bir konu var yönetimle kimse irtibat kuramıyor telefonları acmıyorlar neden bir ümit zaimla neden diger bayan zaimlerle veya ogullarıyla hic bir yatırımcı konuşamıyar bunlar ulaşılmaz insanlarmı eger bunlar izmirde olsalardı bunlara kafamdaki bütün sorular sorar onlara nasıl şirket para kazanır elimden geldigi kadar ögretirdim bunlara ulaşmak bu kadar zormu genc arkadaşlar genel kurula gelin diyorlar ben istanbulu bilmem zaten yaş itibariylede gelemem ama bundan on beş sene önce eegeplas vardı bende fabrikalarını gezdim gördüm bana ilerinin cok güzel olacagını söylediler aadamlar haklı vıktı beş kuruştan nerdeyse derimodu yakaladı burcelikte meryem hanım vARDI HALA DURUYORMU BİLMİYORUM AMA HER TELEFONUMDA BANA GEREKEN BİLMEM GEREKEN HER ŞEYİ ANLATIRDI hic bilgi saklamazlardı 7 senedir derimoddayım yönetimden kimseye ulaşamadımellerini vijdanlarına koyarda bu sefer 20 senedir yatırımcılarımıza kan kusturduk artık vijdaana gelelim derler acemşah kardeşim inşallah sen senin gibi kültürlü genc vede onlara sorularıyla ders verecek arkadaşlar bu genel kurulda olurlar ytd.
    Genel kurula katilanlar direkt mudure sorularini yoneltebilirler...

benim acimdan 6-7 senedir bekledigim bir haberdi kayitli sermaye tavaninin artirilmasi...
    neticede iki sirket bu kayitli sermaye artirimi sonrasi birlesirse piyango cikmis olur...

şirket bir ayagi eksik olarak guzel seyler yapti ve artik ayagi yerine takip daha hizli kosmasi gerekir...

yani benim acimdan bu kayitli sermaye artisi patronun yada mudurun gunlerce sorulara cevap vermesinden daha kiymetli daha anlamli...

bol kazanclar dilerim.
    2 Milyar Dolar

2. bu hissenin tam yukarı yukselmesi gereken zamanda dusmesi cok ilginc kıs yaklasıyor satsıların en yogun oldugu donem basladı 7.50 ye geldiginde 4000-5000 lot alır atarım koseye
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

3. bu hisse de iyice gariplesmis ilk 10 kademe alıs 23 000 lot satıs 400 lot coktan 8.20 lere fırlaması gerekirdi demekki gercek bir alıs degil kademedekiler
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

4.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    bu hisse de iyice gariplesmis ilk 10 kademe alıs 23 000 lot satıs 400 lot coktan 8.20 lere fırlaması gerekirdi demekki gercek bir alıs degil kademedekiler
    İSTERSE 20 KADEMEDE 20 LOT OLSUN,,,, kafasına vururlar.

edip bile uçuşa geçmiş,,,, buna gerekirse 10 tur atar,,,

bu yerinde,,,

5. asels bile 7 tur atmış,,,, komik kalmış bunlar,,,

6. bugünkü kademeler hissenin ne kadar sahipli olduğunu gösteriyor.. biri serbestten 1000 lot alış gönderse nereye kadar yükselecek belli değil..

7.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    bugünkü kademeler hissenin ne kadar sahipli olduğunu gösteriyor.. biri serbestten 1000 lot alış gönderse nereye kadar yükselecek belli değil..

yani sahipli tahta ve tavan serilerine hazır mi ?

diyorsunuz......?
    2 Milyar Dolar

8. beklenti oluşmalı sn acemşah... malı yukarıdan devredeceklerini bildiklerinden mutlak gidecektir..

Sayfa 103/761 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •