Sayfa 151/761 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: DERIM - Derimod

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    bir de bu şirketin temettü vermesi imkansıza yakın.

2. Halka açik bir deri imalat firması olan bu şirket,yani sadece derim işler iyi değil ise neden hala bu çalıştığı pazarlamaya mal veriyor, alacaklar çok yüksek zarar ediyorum dedi ama pazarlama diye sana hala mal veriyorum diyor.urettigini anlaş başka firmalara sat,kazın ayağı öyle demiyor ozaman demi,sizce bu nasıl,buradan tutturabilecek birşey cikarmi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Bekkop Yazıyı Oku
    Halka açik bir deri imalat firması olan bu şirket,yani sadece derim işler iyi değil ise neden hala bu çalıştığı pazarlamaya mal veriyor, alacaklar çok yüksek zarar ediyorum dedi ama pazarlama diye sana hala mal veriyorum diyor.urettigini anlaş başka firmalara sat,kazın ayağı öyle demiyor ozaman demi,sizce bu nasıl,buradan tutturabilecek birşey cikarmi
    hocam başka seçenek yok ki. mağazalar pazarlamanın. sistemi bu şekilde inşa etmişler. benim anlamadığım neden 2 şirketi birleştirmek için harekete geçmiyorlar. 2012deki adım bir şekilde olumsuz sonuçlanmış. neden olumsuz bunu bilemem ama şimdi spk izin vermese ya yönetim kötü niyetlidir, ya da spknın bir hatası vardır diye düşünürüm. acaba konfeksiyona ait olan markanın değerinin birleşmede hesaba katılmaması mı spk tarafından kabul edilmedi.. veya 3 yıldır zarar eden pazarlamayı daha yüksek bir orandan birleştirmek istedikleri için mi gecikiyorlar.. bilemiyorum... ama yanlış yoldalar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    devralma yoluyla birleşmede birleşme hesabı nasıl yapıldığını bilmek gerekir diye düşünüyorum. yanılmıyorsam 2010 yılında çıkan tebliğin ekinde vardı bu hesaplama.

http://www.resmigazete.gov.tr/main.a...7/20030714.htm

2003te çıkan tebliğin eklerinde... 2010da ekleri iptal edilmiş. ama fikir vermesi açısından bakılabilir.

5. İmalatın mallarını satan bu dukkanlarla yani pazarlamayla bağlı ortaklık Yok, satıp para kazanmak isteyen pazarlama reklam giderlerini kendi odesin biz niye iskonta yapıyoruz sanki degilmi

6. 300 400 milyon TL iş yapacaksın oturup para alamıyorum diye ağlayacaksın,he yedik,, pazarlama bizim sayede ayakta,sadece derim isminin kullanın hakkı bile milyon dolarlık bence ,git pazarlamada kilere iste senin malını satıyorlar franchise diye birşey var,üretimi kurtarmak istese diyeceğim ama,,,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    iki şirket birleşse ve yeni sermaye 12 milyon olsa kynin payı (1.457 milyon lot) %12.14 olur.. 16 milyon olsa ky payı %9.1 olur.. 20 milyon olsa ky payı %7.28 olur.. sonuçta kendi açılarından en kötüsünden %88i, en iyisinden %92.5u zaim ailesinin olur.. yüzde 5 eksik fazla olmuş mühim olmaması gerekir. şirketlerin faiz yükü altında ezilmeden birleştirilip semaye ihtiyacının karşılanması ve makyajlı bilançoyla iyi fiyattan ortak bulunması şart.

8.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    iki şirket birleşse ve yeni sermaye 12 milyon olsa kynin payı (1.457 milyon lot) %12.14 olur.. 16 milyon olsa ky payı %9.1 olur.. 20 milyon olsa ky payı %7.28 olur.. sonuçta kendi açılarından en kötüsünden %88i, en iyisinden %92.5u zaim ailesinin olur.. yüzde 5 eksik fazla olmuş mühim olmaması gerekir. şirketlerin faiz yükü altında ezilmeden birleştirilip semaye ihtiyacının karşılanması ve makyajlı bilançoyla iyi fiyattan ortak bulunması şart.
    Bu şirket bu haliyle senin olsa ortak bulurmuydun,günbegün büyüyen istediğin gibi at koşturduğu ,soran yok karısanin yok, kaymağı başkasına yedirir misin,bu düşün bakalim

Sayfa 151/761 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •