Sayfa 199/761 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1.  Alıntı Originally Posted by mustafa423 Yazıyı Oku
    bulaştık bu hisseye zaten kolay bir şekilde almamdan anladım.süründürücek spekülatör amca.zaten zararlarım çok biraz sevindir yüzümüzü be spekülatör amca
    Tüm sermaye ile hiç bir hisseye girmemek lazım. Kısa vadeci iseniz zarar etmek kaçınılmaz olur. Ama paçal yapıp alınırsa, bir kısmı ile Derimod gibi hisselerde yukarı çıkışlarda hisseyi çıkaranın kafasına çakmak daha akıllıca olur. Bu hissedeki spek ********in önde gideni. Onun taktiği ile oynamak lazım.

2. Bebeğim küfür edersen amcaya kırılır.Bir sene bekletir seni.Benim gibi böyle boş boş muhabbet edersin forumda.Lütfen...ytd

3.  Alıntı Originally Posted by zamanderim Yazıyı Oku
    Bebeğim küfür edersen amcaya kırılır.Bir sene bekletir seni.Benim gibi böyle boş boş muhabbet edersin forumda.Lütfen...ytd
    Tamam bebeğim. Kişiliği ile ilgili yorum yapmayayım sevgili speğimizin. Bana göre hava hoş. Ama kafasına göre yukarı çekip aşağı bastığında yıllardır bekleyen veya şimdi tamam deyip umutlananların sevgilerini herhalde spek hissediyordur. :-))

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    aralık 2016da aldıklarımızı sattık. mart ayında alınanlar duruyor.

5. derimodu

phil knight
    potansiyeli oldugu icin seviyoruz..

9.67 onemli bir seviye.... uzerine atarsa 12 ler gelir..

bol kazanclar
    Attached Images Attached Images
    2 Milyar Dolar

6. baska bir resim paylasacaktik bu cikmis...

aksama resimi atariz...
    2 Milyar Dolar

7. sermayesi ufak sirketlere ilgi var...
    izocami uzaya cikardilar...
    belki sirada bu derimod vardir..
    2 Milyar Dolar

8.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    sermayesi ufak sirketlere ilgi var...
    izocami uzaya cikardilar...
    belki sirada bu derimod vardir..
    sn acemşah sizin daha önce belirttiğiniz pazarlama ile birleşmesine gerek yok, ihaleye çıkan yan köşe ile beraber kendi bina arsasına (SAHİLİN DİBİNİN DİBİNDE) proje yapsa yükseklik sınırını sonuna kadar esneterek, burdan yapacağı kazanç ile (tahmini min satış bedeli 300-500 mil TL olur), bu bile 50-100 TL sınırına zıplatma potansiyeli mevcut eski gözağrınız NUGYO ve şimdilerde çok popüler ATEKS vari potansiyel mevcut. fakat patron yaşlı olunda bunlara tenezzül etmeyip hiç bu taraklarda bezi olmuyor, bu nedenle düşük sermeyaye rağmen 10-9 altına mahmum aşağılarda 10+ yıllardır geziyor. ne zaman yukardakilerle ilgili gelişme olursa, buna ilave bir dönem bahsi geçen balkanlara açılım, yabancı ortaklık, birleşim, proje vs. belki aNCAAAK o zaman yeni bir INTEMA & BEYAZ çılgın hareketi yapacak bir spk bulup uzaya rokete takar artık. bunlar olmadığından 7-9 bandına sıkışmaya mahkum gibi üstat.
    ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Sayfa 199/761 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •