Sayfa 203/761 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: DERIM - Derimod

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    993
     Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Polemiğe gerek yok. Söylediklerim açık ve net.
    Acemsah nerde sen ordasin. Kim bilir acemsah hoca sayesinde kaç para kazandın. Hem taş atarsin hemde gizli gizli takip edersin. Yesinler senin bu atarlarını 😅 sert çocuk

2.  Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Polemiğe gerek yok. Söylediklerim açık ve net.
    Bencede gerek yok benim yazdıklarım da açık ve net.
    Acemşah usta sen yazmaya devam et. Boşver gerisini...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Acemsah nerde sen ordasin. Kim bilir acemsah hoca sayesinde kaç para kazandın. Hem taş atarsin hemde gizli gizli takip edersin. Yesinler senin bu atarlarını �� sert çocuk
    Haddini bilsen iyi edersin. 1991'den beri borsadayım. Kısa vadeciyim ve elbette bir yerlerde kesişeceğiz .
    Hem sana mı düştü Acemşah'ı savunmak? Hakaret etmedim üstelik. Belki yazım gereksiz olabilir ama sitemim sn Acemşah'ın hissedeki manipülasyonlara sebep olan yazıları. Abartılı olmaya başladı. 10 TL'ye gideceğini söyleyiip takipçilerine hedef gösterdiği gibi, kaç liralara kadar geri çekileceğini de söylesin de iyi niyetini bilelim.

4. Üstelik arsa spekülasyonu yaptığında Derim arazilerinin metrekare ve bilanço değerlerini şirktten öğrenip gelen e_postayı burada paylaşan benim. Yalan ve asılsız bilgi vermek suçtur.

5. Anlaşılan Spek abinin belli ki pek vakti kalmamış...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. fahri bey kardesim fiyat hareketleri insana bildiklerini unutturur...
    tek anladiginiz fiyat...
    size fiyat uzerinden konusayim..
    ben 7.30 -7.40 arasi maliyet yaptim ve burada da yazdim

hisse su an 9.00 tl civarinda...

eh daha ne istiyorsunuz?

yani ben kimseye benim oldugum hissede olun ve ya detimod alin 30 yildir ayni fiyatta 100 liraya gidecek ucacak kacacak da demiyorum...
    cok ilginc ve bir sosyal bir arastirma konusu olur.
    insanlarin alma yada satma kararlari kendilerinindir. bunun sonucunda olusacak zarar yada kar kendilerinindir dolayisi ile hisse yukari gitti diye ben ovunmedim kimsede beni ovmedi ..ovmesinide istemem..
    ve hisse gitti 10 liraya dustu 9 a diye ne diye v
    bana sitem edersin...?

yarin obur gun 20 lira olunca bana kendi lotlarimdan baska kimin ne faydasi olacak?..

ben diyorum ki...
    derimod bir kapi esiginde sermaye artirmali iki sirketi birlestirmeli parfum gozluk saat gibi ve kozmetige girip tam bir moda sirketi olmali.. bununda izlenimlerini aldik olursa ben tum lotlarimi satsamda 50 liraya gitmesine engel olamam..

yani sosyal medyada 400.000 takipcisi olan hangi firma var?
    bir arastirin daha fazlasina sahip bir sirket varmi derimoddan daha ucuz soyleyin bizde bilelim..
    gecici verdigimiz rahatsizlik bir muddet daha devam edecek..
    traderler alirlar satarlar kaybederler kazanirlar beni baglamaz....
    daha yeni basladik..
    ve patrona mutesekkuruz... yillarca calis didin 200 -300 milyon harca ugruna milyarlik arsalari sat ve borsada bana bu fiyattan almama izin versin...
    valla boyle bir patronu arasan bulamazsin...
    kiymet bilmek lazim...!!!
    2 Milyar Dolar

7. sosyal medyada 400 .000 takipci olan derimodun sirti yere gelmez...
    guzel bir calisma!... masallah alllah nazardan saklasin ne guzel ayakkabilar!

1494945735_offer_18402863_1157858754341908_7.jpg
    2 Milyar Dolar

8. Acemşah usta güzel yazıyorsun , doğru yazıyorsun . Eyvallah ta. Ben hisse gitmez, hisse kötü demiyorum. Ya siz, ya da sizi takip eden birileri , sizin yazılarınıza göre speküle ediyor diyorum. Siz yapmıyorsanız zaten soru yok. Ama sizin yazılarınızla oluyor bu fiyat oynaklıkları. Hoop 8den 10 küsura bir seansta. Bunda art niyet aramamak saflık olmaz mı? Kim çıkardı oraya ve kim bastı tekrar sekizlere. Sitemimiz olsun biraz yani. Not ben Derim'den zararda değilim. Yukarıdan da almadım. Hatta Derim'i en az 4-5 defa alıp satıp İntema, Bossa, link, Ateks, Penguen hisseleri arasında en az üç beş tur yapıp Derim almışımdır. Derim için ben de umutluyum elbet. 91den beri borsada olan birisi olarak kulağımızın ardı bile hasarlı .
    Bir başkasını savunayım derken bana ayar vermeye çalışan kişiler biraz daha saygılı olsa iyi eder. Sözüm sn körhacı'ya.

Sayfa 203/761 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •