Sayfa 590/761 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640690 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 4,713 - 4,720 arası.

Konu: DERIM - Derimod

Niyeti niyet değil bu speğin. Sonumuz hayır ola...

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. beymen ve defacto halka arz ları gerçekleşemedi.. haberleri geldiğinden beri soluksuz düşüyor... pazarlama şirketleri çok borçlu kar tamamen faiz e gidiyor.. hepsinin durumu öyle... döviz cinsi kiralarda maliyetleri arttırıyor... kriz büyür cirolar düşerse o zaman en kötüsünü görürüz... umarım olmaz..

3. Şubat ayında yazdıklarınızı tekrar okudum da.

Verdiğin ders için teşekkürler acemşah!!!!Biraz maliyetli bir ders oldu ama iyi bir ders oldu,anlayana....

4. bu kağıdı almaya iyice tırstım hala sebest düşüşde amacı nedir nerelere gelir kestirmek gerçekten çok zor söz acemşah 20-22 lilerden söz ediyordu neye göre söz ediyordu şimdi belli oldu sadece gaz veriyormuş millete sanırım herke anlamıştır kendisi 15 lilerden satmış sattıkdan sonra yarım ağızla söylemiş,madem o kadar bilgisi vardı da düşüşü neden söylemiyor ki...iyi de satmışım yoksa çok zarardaydım,almak için de fırsat kolluyorum,bakalm nerelere gelecek....

5. 945 lot daha 8-42 aldık bakalım dibi en lezzetli yeridir. Muhtar nerede bugün yok mu iyi şenlendiriyordu buraları.

6.  Alıntı Originally Posted by zagor Yazıyı Oku
    945 lot daha 8-42 aldık bakalım dibi en lezzetli yeridir. Muhtar nerede bugün yok mu iyi şenlendiriyordu buraları.
    Hayırlı olsun..

Hissede kimse kalmadığına göre dibe yakınız demektir.

Ve de hareket başlar artık DERIM.

Şu piyasa bi düzelsin sermaye artırımı şart ya da birleşme gibi bi adım.. Hadi bakalım hayırlısı.

YTD

7. Gün içi %9 gidip sonra açıldığı seviyede kapatan kağıdın adıdır derim.İstikrar abidesi nazara gelmese bari.

8. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Sayfa 590/761 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •