Sayfa 591/761 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: DERIM - Derimod

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=24150

seçimler için hissenet anketi açılmıştır
    oylama gizlidir. oyunuz hiçbir şekilde gözükmeyecektir.
    hissenetin anketleri net skoru göstermez sadece forumun genel eğilimini yansıtır. ama genede oylamaya ne kadar çok katılan olursa o kadar sağlıklı olur.
    sadece oyumuzu kullanalım yorum yapmayalım
    hayırlı olsun...
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Şaka gibi, iki ayda yüzde elliyi geçen değer kaybı.Ocak şubat da İki ayda yüzde elliden fazla yükselmişti.Başladığı yere döndü.Şimdi soru şu:Bu adamlar ısrarla 14,15 leri gören bu kağıdı aşağı çekerek(evet biliçli olarak her gün aşağı çektiler) ne amaçlıyorlar?

3.  Alıntı Originally Posted by spider3 Yazıyı Oku
    bu kağıdı almaya iyice tırstım hala sebest düşüşde amacı nedir nerelere gelir kestirmek gerçekten çok zor söz acemşah 20-22 lilerden söz ediyordu neye göre söz ediyordu şimdi belli oldu sadece gaz veriyormuş millete sanırım herke anlamıştır kendisi 15 lilerden satmış sattıkdan sonra yarım ağızla söylemiş,madem o kadar bilgisi vardı da düşüşü neden söylemiyor ki...iyi de satmışım yoksa çok zarardaydım,almak için de fırsat kolluyorum,bakalm nerelere gelecek....
    sayın spider ;temeli sağlam büyük şirketlerden portföy yap. ayakkabı satarak zengin olan görmedim.akıllı ol.

4. arkadaşlar birisi bunların düşürmedeki amacı ne diye sorar.sebepsiz yere 7 küsürden 16 küsüre çekerken ne amaçladılarsa aşağı çekerkende onu amaçlıyorlar.spekülatif kar elde etmek. gazman destekli tabiki.

5.  Alıntı Originally Posted by ahmetrauf Yazıyı Oku
    arkadaşlar birisi bunların düşürmedeki amacı ne diye sorar.sebepsiz yere 7 küsürden 16 küsüre çekerken ne amaçladılarsa aşağı çekerkende onu amaçlıyorlar.spekülatif kar elde etmek. gazman destekli tabiki.
    Sen ayda yada uzayda filan mı yaşıyorsun ? Piyasanın endeksin durumunun farkında değilsin sanırım Ama mikser görevi gördüğün o kadar belli ki kim yolladıysa git ona söyle 12-13 lerde satmayan adam buralarda hiç satmaz...

6. yoksa o gazmanlardan birisi senmisin?

7. Temeli çin seddi kadar sağlam 350 milyon kar yazmış aselsan kıçı kırık derim den fazla düştü temel teknik hikaye burası Bist ne çıkarsa bahtına.

8. Yeterli malı toplayamadığını anlatmak için o yazıyı yazdım.Ama senin bana verdiğin cevaptan sonra anladım ki toplamış malı.Hem de mal değneğini.

Sayfa 591/761 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •