Sayfa 593/761 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 4,737 - 4,744 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. Teknik olarak sanırım dibi gördü.Anormal bir durum olmazsa yarın veya sonraki gün yukarı yönlü tepkisini verecektir.Ytd.

Alıntı Originally Posted by zamanderim Yazıyı Oku
    Teknik olarak sanırım dibi gördü.Anormal bir durum olmazsa yarın veya sonraki gün yukarı yönlü tepkisini verecektir.Ytd.
    10.50 den beri yedire yedire yavaş yavaş bu seviyelere getirdi. Kaç defa elim satışa gitti, yok şimdi dönecek dedim. Hala aynı hareketi devam ettiriyor. Bence dibi falan değil, yarın 7li rakamlarda da dip muhabbeti yaparız gibime geliyor.

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Şahsen ben iflas bayrağını çektim. Bundan sonra ne olursa olsun zarar kurtarmaz

4. Beş altı yıl önce aynı şey başıma gelmişti.Bu Acem ve saz arkadaşları aynı şeyi yapıp gitmişlerdi.Bu sefer öyle değil gidecek bu kağıt dedik.Gitti de.Sanırım aç gözlülüğümüze kurban gittik.14 den 15 den vermedik.Verdiler elimize.Geldi yine 30 sene önceki fiyatına.Kullanılmış mendil gibi attılar bizi.

Alıntı Originally Posted by zamanderim Yazıyı Oku
    Beş altı yıl önce aynı şey başıma gelmişti.Bu Acem ve saz arkadaşları aynı şeyi yapıp gitmişlerdi.Bu sefer öyle değil gidecek bu kağıt dedik.Gitti de.Sanırım aç gözlülüğümüze kurban gittik.14 den 15 den vermedik.Verdiler elimize.Geldi yine 30 sene önceki fiyatına.Kullanılmış mendil gibi attılar bizi.
    Bu duruma tanıklığınız olduysa niye hiç yorum yapmadınız. Acem pazarlarken ve kağıt yükselirken dualar teşekkürler havada uçuşuyordu.

6. Beş altı yıl önceki Acem ve arkadaşlarının operasyonunda kağıt yüzde 30 çıkıp geri gelmişti.Bu seferkinde ise 8 lerde 15 lere kadar sağlam götürdüler.Ben dahil herkes artık 20 seneden sonra kağıt gidecek diye düşündük.Gene bunların operasyonu olduğu hiç aklıma gelmedi.200 bin lot iş yatırım aldı ve hala elinde duruyor.Takaslarda kağıdı 15 lere çıkaranların maldan çıktığı görünmüyor.Hile yoksa hala maldalar.Ne bileyim Acemşahlar mı yaptı başka biri mi?Bilemedim.Ama sonuç ortada iki ay önce 15 lira olan kağıt 8 lira.Ne birleşme,ne yabancı ortak,ne bedelsiz hepsi yalan oldu,şirket battı sanki.Patronu donumuza kadar ipotekliyiz derse olacağı buydu.

Sağlık olsun yapacak bişey yok, ciddi zarar yazdık. Takas durumu dediğiniz gibiyse gene de bir umut var demektir.

8. Sağlık olsun tabiki.Canımız sağolsun elbet geri çıkar.Şu seçim havası dağılsın sonra toparlar piyasa da derim de inşallah.

Sayfa 593/761 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •