Sayfa 608/761 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 4,857 - 4,864 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. şunu da yazayım,,, aradıgım emlakcının biri o bölge için şu an ki piyasada iyi rakama satmış dedi,,,,

kızgınlıgımın ne oldugunu yatırımcılar anlamıştır....

geride ipotek edecek birsey de kalmadı,,, magazalar takır takır satıyorsa,,, nakit yada taksitli garanti para ise,,, nakit döngüsü en çok olan sektör ise,,,

bu satılan merkezin yerine yeni bir yer koymayacak ise,,,

yolun sonunu firma söylemeli,,,
    Son düzenleme : KUMAR; 24-06-2018 saat: 14:52.

2. en son "do*" olayından sonra bir daha yazmayacgım demiştim ama bu haber bu kadarına pes dedirtti,,, şok tayım,,,

"do*" da kalmadı

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    992
    Arsa bedeli 20 milyondan fazla olmalıydı bencede. sıkıntı kendileri gibi aynı sektörde yer alan bir firmaya satmaları. Müteahhitlik şirketine satmaları daha iyi olurdu piyasa bunu pozitif fiyatlardi en azından .Ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım. Şirketi satacaklar mı acaba ? Bu yüzden mi gayrimenkullerini elden çıkarıyorlar . Madem arsa satışı vardı da niye borçlanmaya gidildi ? iyi okumak lazım bu hamleleri

SM-J200H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. kumar kardeşim aslında yazdıkların yüzde 99 degil yüzde yüz dogru bunları seninle yıllar önce konuşmuştuk ama bunları senin benim gibi en az 10 senedir hissede olanlar bilir ama hisseye yeni girenler bunları bilmez ürker hissede olumlu pozizyon olacaklarsa bile almazlar sende bende şu an ne düşündüklerini bilmiyoruz ikimizinde bildigi şirketin emin ellerde olmadıgı ne düşündüklerini billemememiz adamlara tefefon acıyoruz acmıyorlar 2023 hedeflerine baglılarmı söylemiyorlar agızlarından bir hayırlı haber alamıyoruz arsa satışının yansılamalarını görecegiz bakalım bence o arsa degerinin cok üstünde satılmış arsanın cevresini bilenler varsa yazsın neden deri şirketine satıldıgını araşrırılsın ögrenelim ben istanbulda olacaktımda incigini cincigini araştırırdım ama derimod yatırımcısın bir tanesinin bile yıllardır genel kurula gittigini duymadım hep lokma düş haber düş bogazıma düş inşallah secimler vatana milletimize hayırlar getire Allahım devletimize zeval vermesin .ytd

5. aklıma bir şey takıldı tahvil ihracına başlamadan önce adını bilmedigim derecelendirme kuruluşundan olumlu not alması lazım eger işler de bir terslik olursa jesinlikle olumlu not alamaz o zaman da tahvil ilracı gercekleşmez bu da bizim şirker hakkında olumsuz fazla düşüncelere kapılmamızı engeller her halde ögle degilmi her halde her önüne gelene olumlu rapor vermezler yoksa onlarda sorumluluk altına girerler benim düşüncem beş on güne kalmaz rapor acıklanır her hahvil ihracından önce hep olumlu rapor acıklandı.temmuz ayıda bir cok acıklamalar gelecektir.ytd

6.  Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    kumar kardeşim aslında yazdıkların yüzde 99 degil yüzde yüz dogru bunları seninle yıllar önce konuşmuştuk ama bunları senin benim gibi en az 10 senedir hissede olanlar bilir ama hisseye yeni girenler bunları bilmez ürker hissede olumlu pozizyon olacaklarsa bile almazlar sende bende şu an ne düşündüklerini bilmiyoruz ikimizinde bildigi şirketin emin ellerde olmadıgı ne düşündüklerini billemememiz adamlara tefefon acıyoruz acmıyorlar 2023 hedeflerine baglılarmı söylemiyorlar agızlarından bir hayırlı haber alamıyoruz arsa satışının yansılamalarını görecegiz bakalım bence o arsa degerinin cok üstünde satılmış arsanın cevresini bilenler varsa yazsın neden deri şirketine satıldıgını araşrırılsın ögrenelim ben istanbulda olacaktımda incigini cincigini araştırırdım ama derimod yatırımcısın bir tanesinin bile yıllardır genel kurula gittigini duymadım hep lokma düş haber düş bogazıma düş inşallah secimler vatana milletimize hayırlar getire Allahım devletimize zeval vermesin .ytd
    hayırlısı olsun,,,

7. arsa satışı peşin olduguna göre derimodun 6 aylık tahmini karı tamamen benim kişisel tahminim tercübeme göre sermayesinin 4 katına yakın kar acıklaması lazım (19.5. ila 21.tr arası kar bekliyorum tamamen benim beklentim dir inşallah daha fazla acıklar benim gibi uzun yıllardır bilanco dönemlerini iple bekleyen bir yarırımcı olarak beklentimi cok görmeyin cünkü yıllardan beri hic bir dönemde hayal ettigim bilancoyu görmedim inşallah rabbimin izniyle bu sefer görmek nasip olur bütün derimcilerin yüzü güler ytd.

Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    arsa satışı peşin olduguna göre derimodun 6 aylık tahmini karı tamamen benim kişisel tahminim tercübeme göre sermayesinin 4 katına yakın kar acıklaması lazım (19.5. ila 21.tr arası kar bekliyorum tamamen benim beklentim dir inşallah daha fazla acıklar benim gibi uzun yıllardır bilanco dönemlerini iple bekleyen bir yarırımcı olarak beklentimi cok görmeyin cünkü yıllardan beri hic bir dönemde hayal ettigim bilancoyu görmedim inşallah rabbimin izniyle bu sefer görmek nasip olur bütün derimcilerin yüzü güler ytd.
    Bilanço tarihi nedir?

[Huawei Mate 10 pro ] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 608/761 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •