Sayfa 610/761 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. Bu da mı gol değil? 16 trilyona arsa satılıyor.Satış sebebine sermaye yapısını güçlendirme amaçlı deniliyor.Belli ki bir şeyler planlıyor patronlar.(Muhtemelen sermaye artırımı)Ama sen yüzde onu bile çok görüyorsun kağıda. Neyin peşindesin arkadaşım iki gündür kağıdı tutma hareketleri.Gücün yetmez artık tahta sahibi .44 trilyon birikmiş,üstüne arsa satmış 16 ya olmuş sana 60 trilyon para.Ne yapacak patates mı domates mi alacak.Hadi canım yolumuzdan çekil de gidelim.Artık bu gömlek dikiş tutmaz.Satmıyor kimse kağıdını bu fiyattan anla artık.Buralar artık dutluk değil.Otoban geçiyor yanımızdan.9 liraya derim i alamazsın elimizden.Bırak artık yakamızı 20 sene oldu be kardeşim.Tutma şu kağıdı yeter.Bak benden sana tavsiye sayın tahta sahibi.20 yıl hayal kurduk ortada hiçbir gerçek yokken.Şimdi elimizde somut bir şey var.Patron arsa satmış verir miyim sana elimdeki kağıdı.Çek yukarı al.Maazallah bedelsiz filan verirse ,öyle kalırsın patron gibi donsuz.

2. Ha bir şey daha. Piyasa değerinin üçte biri kadar peşin para ile arsa satmış.Parayı kasaya koymuş.Senin sorunun nedir?Neden bırakmıyorsun yüzde on yirmi neyse gitsin.Yirmi yılda bir kere sürekli dillendirilen arsa satışı gerçekleşmiş.Burnumuzdan getirdin.Bırak bari haber değeri kadar fiyat görsün?Beyhude çabaların o kadar sırıtıyor ki.Tahta yapmanın da bir adabı vardır.Bakalım bedelsizde de tutabilecek misin hisseyi çok merak ediyorum.

3. cok dogru analiz tb.ler

4. arsa satıldığından bedelsiz olarak sermayeye ekleyebilir demiştim.. mevzuatlara çok hakim olmasam da biraz kurcaladım... ya fon kuracak 5 yıl bu fonda işlem yapacak para ile yada sermayeye eklemesi lazım.... yinede mevzuata hakim değilim.. google dan aratıp bulduklarımı yorumladım...

inşallah bedelsiz gelirde beraber kazanırım...

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,001
     Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    arsa satıldığından bedelsiz olarak sermayeye ekleyebilir demiştim.. mevzuatlara çok hakim olmasam da biraz kurcaladım... ya fon kuracak 5 yıl bu fonda işlem yapacak para ile yada sermayeye eklemesi lazım.... yinede mevzuata hakim değilim.. google dan aratıp bulduklarımı yorumladım...

inşallah bedelsiz gelirde beraber kazanırım...
    *Satış Karının Ne Şekilde Değerlendirileceğine İlişkin Yönetim Kurulunun karar vermesi lazım. Büyük ihtimalle Sermaye Artırımı, Kismi Kredi borçlarının Ödenmesi ve İşletme Sermayesinin Güçlendirilmesi diye uyduracaklar birşeyler bakalım piyasa bunu nasıl fiyatlayacak

SM-J200H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,001
    DERIM in 2.çeyrek bilanço açıklama tarihleri de ağustos ikinci haftası gibi olur. O zaman kadar beklemeye devam . Ama halen çözemedim. Neden bir derli şirketine sattılar bu arsayı ? Bence kağıdın bütün kaderi bu sorunun cevabında

SM-J200H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Daha nereye kadar tutabilecekler bakalim .gerildikçe geriliyor.

8.  Alıntı Originally Posted by ULUBEY Yazıyı Oku
    Daha nereye kadar tutabilecekler bakalim .gerildikçe geriliyor.
    Herkes satmadan gitmem diyor gibi bir hâli var

Sayfa 610/761 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •