Sayfa 613/761 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 4,897 - 4,904 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. 10.60 değdi geri döndü. Biraz kar aldım. Bakalım bir dahaki hareket ne zaman olacak.

2. Bugün kü hareket hakkında yorumunuz nedir arkadaşlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Bu kağıt gidecekse ancak ben götürürüm diyor tahta sahibi..Hareketin anlamı bu.. Benim tahminim de yakın zamanda bu hissede tahta yapıcının el değiştireceği.Başka babaların geleceğidir. Hem de çok yakında. Farkındaysanız tutamıyor tahtayı. İstemeye isteye onlu rakamlara geldi. Kaçınılmaz sona gidiyorsun zevk almaya bak tahtacı abi.

4.  Alıntı Originally Posted by bulentt88 Yazıyı Oku
    Bugün kü hareket hakkında yorumunuz nedir arkadaşlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kağıtların çoğu 110 bin üstünde görmüş olduğu zirvelerin %30-40 altında ama yavaş yavaş dönüş yapıyor gibi. 85 binlerden bahsediyorlardı ama doların bu arttığı bir ortamda oralara kadar düşmesi çok zor şu an için. Sonuçta piyasaya yön veren yabancılar ve dolar bazlı düşünürsek 1 adet sattığı İŞ bankası C tertip hisseden şimdi 2 tane alabiliyor üstüne parası bile kalıyor. Bence düşe kalka kağıtlar önce eski zirvelere ve ardından yeni zirvelere doğru gider. Tabi bu süreç 3-4 yıllık bir süreç en az. Yani biriktirme dönemi şu an , uzun vadeli düşünen için.

Bu kadar işleme, bir arpa boyu gidemedik.

Huawei Mate 10 pro cihazımdan hisse.net mobile app gönderildi.

6. ağır ağır gitmesi daha sağlıklıdır arkadaşlar sert gittiklerinde hep geri geldi..

7. derimodun ihracatta rekor kırmasını bekliyorum en fazla magaza soci de idi öyle biliyorum bugün rusya macı socide oynandı herhalde derrimod magazaları güzel satışlar yapmıştır inşallahytd

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    989
     Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    derimodun ihracatta rekor kırmasını bekliyorum en fazla magaza soci de idi öyle biliyorum bugün rusya macı socide oynandı herhalde derrimod magazaları güzel satışlar yapmıştır inşallahytd
    Şu an için gündem ihracat ithalat veya bilanço değil bence. Sorun arsa satışından gelecek paranın ne yapılacağı?

SM-J200H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 613/761 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •