Sayfa 649/761 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 5,185 - 5,192 arası.

Konu: DERIM - Derimod

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Arsa bedeli 2 inci bilançoda gösterildi diye biliyorum. 3 bilanço açıklanır bu aralar. Arsa bedeli haybeye gitti bence yedirmedier bize

SM-J200H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    iyide arsa parasını ne için kullanacaklarını kapta acıkladılar ama icra etmediler bakınız kap acıklaması
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    993
     Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    iyide arsa parasını ne için kullanacaklarını kapta acıkladılar ama icra etmediler bakınız kap acıklaması
    Satıştan gelen paranın " SERMAYE YAPISININ GÜÇLENDİRİLMESİ" NDE kullanılacağı denmişti. Sayın ümit 05 bu cümle herşeye gebe bir ifade. Yıllardır kendi yağında kavrulmak da bir yere kadar artık. Sermaye artırımı yapabilirler bence.

SM-J200H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Buyur burdan yak.

Huawei mate 10 pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tek elden kendi malını alıp satıyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    satıştan gelen paranın " sermaye yapısının güçlendirilmesi" nde kullanılacağı denmişti. Sayın ümit 05 bu cümle herşeye gebe bir ifade. Yıllardır kendi yağında kavrulmak da bir yere kadar artık. Sermaye artırımı yapabilirler bence.

Sm-j200h cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bende öyle düşünüyorum ama karakter zaafı var bunların
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

6. ulan bu hissede yıllardan beri hep aynı oyunlar bilanco aşamasında yapılanlara bak hic olmazsa bilancon gelene kadar ufak ufak cık karaktersiz hise demiyorum hissenin ne sucu var oyun oynayanlar ne karartersizsiniz bak denizli cama 6 aylıga göre zararını katladı derimodla aynı derecede düşüşte ya adiler hic olmazsa bilancoyu gör öyle ver ********ler ytd.

7. ayın 30 una ne kaldı pazartesi tatil bilancoya sadece bir borsa iş günü kaldı a be ********ler rahat bırakın hisseyi ytd.bilancoyu begenmezsen ne yaparsan yap sna kimsenin söz söylama hakkı yok ama y.......şaklık düşünürsen cok küfür yersin uzak durun benim hissemden ip......yer yok ytd.

Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    ayın 30 una ne kaldı pazartesi tatil bilancoya sadece bir borsa iş günü kaldı a be ********ler rahat bırakın hisseyi ytd.bilancoyu begenmezsen ne yaparsan yap sna kimsenin söz söylama hakkı yok ama y.......şaklık düşünürsen cok küfür yersin uzak durun benim hissemden ip......yer yok ytd.
    Blanço beklentiniz olumlu mu?

Sayfa 649/761 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •